Відома співачка Світлана Лобода в останні роки перетворилася на справжній секс-символ української та російської естради. А її соціальні мережі завжди рясніють величезною кількістю знімків, на яких знаменитість позує в самих спокусливих нарядах, образах і позах.

Читайте нас у Google News!

Втім, як виявилося, є серед її передплатників є і ті, хто зовсім не вважає артистку з її витонченою фігурою і апетитними формами еталоном жіночої краси.

Більш того, деякі з критиків виявилися здатні виділити в зовнішності виконавиці такий набір видимих фізичних недоліків, що готові доводити, нібито сама вона насправді не розкішна жінка, як звикли вважати багато, а змінив стать Чоловік.

Не так давно на сторінці Світлани Лободи в соціальній мережі Instagram з'явилася нова публікація, до якої артистка прикріпила три нових знімка. На цих кадрах співачка позує в купальнику, в черговий раз виставивши на суд громадськості підтягнуту фігуру і розкішні форми.

пост Світлани Лободи в Instagram
пост Світлани Лободи в Instagram

Зрозуміло, шанувальники Лободи в коментарях тут же обсипали її компліментами, проте знайшлися серед них ті, хто запідозрив недобре. Новий кліп Лободи з Лолітою і Собчак ставить рекорд по дизлайкам.

Так, одна з передплатниць поспішила звинуватити артистку в зловживанні "фотошопом", залишивши відповідний коментар.

"Дуже довгий тулуб, постійно фотошопить ноги, подовжує. А сама-коротконіжка», – написала вона.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Пізніше під її коментарем з'явився однодумець, який і зовсім звинуватив Світлану Лободу в тому, що вона насправді є чоловіком.

"Так це мужик. Він на всіх фотографіях закриває зону Пі-Пі, оскільки там все непропорційно довге. Масивні коліна, вени на руках, долоні як лопати», – зазначив користувач.