70-річна співачка здивувала передплатників тим, як виглядає без макіяжу.

Читайте нас у Google News!

Надія Бабкіна
Надія Бабкіна

Надія Бабкіна виклала в Instagram фото домашнього чаювання, на якому присутній її син Данило і коханий Євген Гор, який самостійно до її приїзду Спік торт.

"Справжнє щастя-повернутися додому після довгого робочого дня. Тут тебе чекають. Тут в повітрі витає запах свіжоспеченого торта, приготованого руками коханої людини. Тут за столом збирається вся сім'я-діти, онуки ... Будинок-Це місце, де я набираюся сил і енергії, це те місце, куди я рвуся всією душею», – підписала знімок співачка, ведуча програми «Модний вирок» на «Першому каналі».

Надія Бабкіна
Надія Бабкіна

У коментарях, як водиться, почалася дискусія. І якщо захоплені фанати захоплювалися сміливістю 70-річної надії Георгіївни, яка не побоялася показати «голе» обличчя і виглядає дуже свіжо, то інші Передплатники почали розглядати стіл, на якому стоїть пляшка міцного алкоголю і газована вода.

"І як приємно бачити Вас свіженькою без макіяжу, дуже легко і натурально", - похвалили співачку фоловери.

"Торт, кола... а як же інтервальне голодування і правильне харчування?» - поцікавилися користувачі Мережі.

Але найчастішим питанням передплатників, більшість з яких жінки, стало прохання поділитися рецептом апетитного торта, який знаходився по центру експозиції.

ЗМІ ж зацікавив той факт, що коханий надії Євген Гор посивів і виглядає дорослішим за свого пасинка, який на кілька років старший за самого Євгена.