Італійський ексцентричний багатій-плейбой і зірка соцмереж Джанлука Ваккі, який отримав прізвисько" танцюючий мільйонер", в 53 роки вперше став батьком.

Його подруга, 25-річна модель Шерон Фонсека, народила дівчинку, яку назвали Блу Іерусалема. За кілька годин до цієї події пара опублікувала відео з палати пологового будинку, де вони обидва танцюють в очікуванні пологів. Як пожартував Ваккі, вони намагалися допомогти доньці вийти назовні, але вона, схоже, не хотіла його бачити.

Джанлука, у якого було безліч романів, почав зустрічатися з Шерон три роки тому.

Має диплом економіста Ваккі є президентом виробляє автотрейлери компанііі SEA Societa Europea Autocaravan SpA, а також членом ради директорів сімейної компанії Fin Vacchi Finanziaria Vacchi, яка випускає апаратуру для упаковування фармацевтичних препаратів, косметики та харчових продуктів, яку створив в 1961 році його батько. Фактично ж бізнесом управляє брат Джанлуки-Альберто Ваккі. Сам Джанлука більше відомий, як ловелас і любитель дозвільного розкішного способу життя. У 2016 році він завів аккаунт в Instagram, де викладав Танці з красунями або соло на власній яхті. І швидко набрав цілу армію передплатників. Зараз їх число становить 18 мільйонів. Статок італійця оцінюється майже в 400 мільйонів доларів.