Не віриться, що легендарному мультфільму нашого дитинства вже більше 50-ти років! У зв'язку з минулим ювілеєм, мультиплікатори вирішили перезапустити прославлений проєкт. Реліз намічений на другу половину поточного року. Це означає, що зовсім скоро ми побачимо продовження культового мультсеріалу.

Ведеться безліч розмов про те, чи потрібен нам оновлений "Ну, постривай!»? Здебільшого люди побоюються, що мультфільм в цілому виявиться гірше свого оригіналу. "Поживемо-побачимо", чи не так?

Можливо, до промальовування персонажів і є питання. Незвично бачити Вовка і Зайця такими. Але це тільки один з варіантів їх зовнішнього вигляду. Як вони будуть виглядати на фінішній прямій, ми поки не знаємо. Отже, що цікавого нам обіцяють сценаристи?

Сюжет

Загальна сюжетна лінія збережена: вовк-хуліган намагається зловити чарівного, але хитрого зайця, а заєць тікає від знову обдуреного вовка. Нові життєві перипетії та безглузді випадковості будуть знову і знову зіштовхувати двох персонажів.

Персонаж

Головні герої - Вовк і заєць. У рімейку також з'являться нові персонажі - Борсук тім, їжачок Шу і козуля Уля. Тім, як супергерой, буде всіх захищати. Шу - такий собі комп'ютерний геній, а Уля – життєрадісна і дуже активна.

Кількість серій

Було оголошено, що в першому сезоні буде 26 серій. Поки мультиплікатори розраховують на 2 сезони, тобто на 52 епізоди. Кожна серія триватиме 7 хвилин. Мультсеріал покажуть у форматі квазі-3D.

Як би скептично ми не ставилися до ремейкам, перезапуск не скасовує оригінальну версію, а всього лише доповнює її. І ніхто не завадить нам продовжувати любити старий добрий мультсеріал.