Стала відома найголовніша таємниця російської актриси

Анастасія Заворотнюк приховувала від усіх найстрашнішу таємницю. Виявляється, дитину, яку вона нібито народила в 47 років, їй допомогла знайти сурогатна мати. Це була третя дитина для" прекрасної няні", у якої надалі діагностували онкологію.

Анастасія Заворотнюк з родиною
Анастасія Заворотнюк з родиною

Про секрет розповіла російська актриса Анастасія Макєєва, яку запросили на ток-шоу "Емпатія Манучі".

"Наскільки я пам'ятаю, у Насті Заворотнюк було сурогатне материнство, але це не сильно їй допомогло. Хтось помре від раку, але народить дитину, хтось не народить взагалі. Я ставлюся до цього фатально. Як буде - так буде", - повідала Макєєва ведучому.

Актриса з фільму" Гардемарини IV " зізналася, що кілька разів намагалася завагітніти за допомогою ЕКЗ. Але всі спроби не увінчувалися успіхом.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Нагадаємо, коли третя дитина Анастасії з'явилася на світ, Заворотнюк було 48 років. Ніхто і ніколи актрису не бачив вагітної. Зірка серіалу" Моя прекрасна няня " пояснювала це тим, що приховувала своє цікаве положення. Мовляв, в останні місяці перед пологами не виходила в світ і припинила зйомки у всіх проектах.

"Хтось каже, що Настя народжувала сама, але я чув, що вони з Петею наймали сурогатну матір",-розповідав" Комсомольській правді " колега Анастасії, який побажав залишитися інкогніто.