Артисти MARUV, Павло Зібров, Олександр Стоянов і Олена Рєпіна поділилися історіями юності, коли батьки дізналися про їх шкідливу звичку. Прозвучали вони в програмі "Зірковий шлях", яка виходить з ведучими Оленою Вінницькою та Тимуром Мірошниченком на каналі "Україна".

Співачка MARUV зізнається: коли батьки знаходили у неї сигарети, вона просто брехала.

Maruv у вечірньому шоу " Мурзилки Live"
Maruv у вечірньому шоу " Мурзилки Live"

"Всі в школі пробували курити. Звичайно, наша компанія, ми з подружками не були винятком. Одного разу батьки знайшли у мене сигарети. Відмазка була така:"це не мої, це люди". А у Люди відмазка:"це не мої, це Ані". Я зараз прекрасно розумію, що мама з татом усвідомлювали, що я їм відверто брешу"

А ось 6-річного Павла Зіброва батько практично зловив за руку, коли хлопець разом з другом вкрав у тата сигарети.

Павло Зібров
Павло Зібров

"Пішли за кущі, сіли там. Більше псували, бо підпалили, смикнули, закашлялися, викинули. Наступний. Бачимо - голова батька: "що ви тут робите? Курите? Бачу - йде дим звідси". За вуха мене і його взяв, ледь не відірвав. Поставив на коліна: "ви вкрали у мене сигарети, такі малі, а вже курите?"Розім'яв пару цигарок, відкрив рот, мені засунув туди тютюн. Ми в соплях були, дуже плакали, просили та молилися"

Танцівник балету Олександр Стоянов каже, що вперше спробував курити в 5 років. Тоді цигарками його пригостив друг старшого брата.

Олександр Стоянов
Олександр Стоянов

"Прийшли додому, отримали від батьків, тому що вони пронюхали. Наступного дня він знову покликав нас курити. Ми взяли палички, ними тримали, травою закушували й обмазувалися, щоб пахнути нею добре. Прийшли додому - все одно батьки пронюхали, вони взагалі некурящі. Нас покарали так, що я не міг сісти на попу, не знаю скільки"

Актриса "Реальної містики" Олена Рєпіна також приховувала від мами, що курить.

Олена Рєпіна
Олена Рєпіна

Не тому, що боялася. Не хотіла, щоб мама засмучувалася. Мені було 16 років, коли вона дізналася, що я курю. Вона дня два на мене подулася, а потім, йдучи на роботу, кинула мені залізний карбованець і сказала: "Якщо вже куриш, не побирайся, купуй свої сигарети",