Особистість чоловіка суперблондинки Олі Полякової - загадкова і мало знайома українській публіці. Співачка відкрила таємницю - хто він, її обранець і батько її двох дочок-красунь.

Якось Оля Полякова так сказала про себе: "Я щаслива і доросла дівчинка, любляча і кохана".

Розповісти про свого чоловіка Олю, по суті, змусили нескінченні чутки про її чоловіка. Що тільки про нього не говорять - і старий він, далеко за 70 років, і олігарх засекречений, і мафіозі великий, власник заводів і пароплавів.

Оля Полякова з чоловіком
Оля Полякова з чоловіком

Оля розповіла, що Вадим Поляков дійсно багата людина, але не олігарх, у нього є стабільний бізнес, який він побудував сам, нічого не вкрав.

Вадим Поляков
Вадим Поляков

Познайомилися вони на Дні народження Вадима, на кораблі - співачку запросили розважати гостей. І коли прийшов її час виступати, вибухнула гроза. Але Оля в рожевій сукні, на тлі палаючого заходу із громами-блискавками над головою продовжила співати, чим убила чоловіка в саме серце.

Як каже жінка - сама природа допомогла їх серцям з'єднатися. На той час у співачки був бойфренд, але її захопила нова любов. Той хлопець не хотів відпускати Оля, став її переслідувати, але Вадиму вдалося красиво розрулити ситуацію.

Оля і Вадим Полякови
Оля і Вадим Полякови

Незабаром він зробив пропозицію, і пара одружилася. За словами Олі, чоловік дуже підтримував її й фінансово, і морально, але у 2008 році його бізнес сильно постраждав і Олі довелося самостійно розвивати свою кар'єру. На той час вона була вже відомою співачкою. До речі, зараз в родині головною годувальницею є якраз Оля, а доходи від бізнесу чоловік вкладає в його розвиток.

Оля Полякова з чоловіком
Оля Полякова з чоловіком

У сімейному житті все складалося не так гладко - вони мало часу проводили разом. Оля постійно була на гастролях і концертах, а Вадим мотався по країні у своїх справах. Вони моторошно ревнували один одного. Але з часом навчилися слухати й чути один одного і зараз в їх відносинах - справжнісінька сімейна ідилія.

Сімейна ідилія Полякових
Сімейна ідилія Полякових