36-річний український ведучий Анатолій Анатоліч поділився історій "одужання" від коронавірусу. Український теле- і радіо ведучий Анатолій Анатоліч розповів про неприємну ситуацію з тестом на коронавірус.

Шоумен з дружиною і двома дітьми запланував поїздку в жаркий Єгипет. За правилами в'їзду гості країни попередньо повинні здати тест на коронавірус. Здивуванню Анатолія не було меж, коли за результатами аналізів у нього виявили COVID-19. А ось у дружини та дочок тест був негативним.

Ведучий тут же повідомив про діагноз колегам за програмою "Ранок з Україною", але про всяк випадок зробив ще 2 тести, адже у нього не було жодного симптому захворюваності.

Наступні тести виявилися негативними, що не могло не радувати ведучого. За збігом гостем програми "Ранок з Україною" став глава МОЗ України Максим Степанов, який пояснив Анатолію Анатолічу ситуацію з тестом.

За його словами, згідно зі світовою статистикою, до 30% COVID-тестів можуть показати помилковий результат, тому ведучий правильно зробив, що через 10 годин здав ще два додаткових тести. Як в ефірі програми зізнався ведучий, статистична помилка коштувала йому 9 тисяч гривень, які він віддав за 3 COVID-тесту.