Екс-шоумен Сергій Притула публічно звернувся до чоловіка своєї колишньої подруги та колеги Ольги Фреймут. Політик нарікає, що Ольга згадує про сварку з ним мало не в кожному інтерв'ю. Сам він байдужий до Фреймут і не згадує він ній.

Про це Сергій розповів у програмі"Кава з перцем".

Притула і Фреймут тривалий час були співведучими різних програм на "Новому каналі". Їх телевізійний союз розпався 6 років тому, коли Ольга пішла на "1+1".

А кілька років тому друзі остаточно розірвали стосунки, коли Фреймут опублікувала в мережі особисте відео від Притули, виставивши тільки ту частину, яка їй була вигідна.

"В Ольги якийсь гештальт незакритий? Чому вона ледь не в кожному ефірі використовує риторику, пов'язану зі мною?"- каже колишній телеведучий.

Притула підкреслив, що на місці чоловіка Фреймут поговорив би зі своєю дружиною про її поведінку.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула пояснив, чому розгорівся конфлікт між ним і його колегою Ольгою Фреймут. Вже понад 2 років вони не можуть налагодити відносини.

"У мене дуже простий принцип - якщо ти до мене по-людськи, то і я до тебе по-людськи. Ольга Михайлівна за останні сім років зробила кілька кроків, які унеможливили наше спілкування. Я не можу спілкуватися з людиною, якій я не довіряю. Причому зі свого боку я ніколи не робив речей, які б дали можливість засумніватися в моїй щирості і дружній позиції", – розповів Притула.