Останнім часом зірки все частіше почали експериментувати зі стилем. Ймовірно, коли у зв'язку з пандемією оточення не сильно змінюється, а в графіку немає концертів і зустрічей, хочеться навіть тих змін, які стосуються зовнішності.

Так, Джамала, яка багато років носила довге волосся, тепер відрізала довжину і зробила боб каре з модним чубчиком. Велика частина шанувальників української виконавиці погодилися, що їй йде такий образ. Фото з новою зачіскою Джамала опублікувала в соціальній мережі.

"Новий рік починається з нової зачіски!"- написала Джамала.

"Дуже красиво!!! Стильно!!! Ви стали з новою зачіскою ніжніше", "Тааак органічно-гармонійно!!! Дуууже "Ви"! Красива завзятість і черговий доказ, що потрібно йти за чуттям!", "Дуже навіть добре, я теж за 3 роки зважилася на нього, чубчики повертаються", "Ваш син так схожий на вас коли ви з чубчиком" - коментують шанувальники.

Раніше портал "Українці" публікував милі кадри на яких Джамала показала сина допомагає їй писати музику.

Старший хлопчик артистки Емір-Рахман вже встиг з головою зануритися у світ музики, більш того, він допомагає мамі писати альбом і ж сам сів за клавіші й "награв" мелодію для Джамали, а потім почав складати новий авторський хіт. Відео домашніх музикувань з сином артистка поділилася в InstaStories.