Популярна виконавиця Оля Цибульська на своїй сторінці в Instagram опублікувала зухвалі знімки. На одному з кадрів знаменитість позує сидячи на стільці, широко розставивши ноги, на другому – співачка повернулася боком, розстебнувши піджак. Для фотосесії артистка вибрала білий костюм, який складається з піджака і брюк, і доповнила образ чорною майкою і туфлями такого ж кольору.

Під публікацією Цибульська порадила підписникам навчитися брати відповідальність за свої рішення, і зізналася, що скоро відбудеться прем'єра її альбому:

"Готую до релізу альбом. Купа питань без "правильної" відповіді. Сьогодні зрозуміла - її нема. Правильно так, як ТИ вирішиш. Тільки не намочи штани. Коли треба буде на касі життя отримати результати своїх рішень. Все просто. Все в житті починається в тобі й замикається в тобі♥", - написала Оля в описі до фото.

Шанувальникам сподобався зухвалий образ Олі, і вони розсипалися в компліментах: "Дуже крутий прикид", "дуже строго, стильно і сексі", "Неперевершена", "Прекрасна на всіх фото".