У своєму авторському шоу "Все Буде добре" Надія і її команда зачіпають різні теми - від рецептів до психології. А все для того, щоб глядачі змогли розібратися і застосовувати важливі поради у себе вдома. З недавніх пір Матвєєва відкрила ще й свою школу телеведучих, де навчає охочих потрапити "в телек" всім необхідним навичкам - від манірної мови до правильного погляду.

Попри свій вік, телеведуча Надія Матвєєва - справжня акула шоу-бізнесу

Вона веде Instagram і завантажує туди такі фото, що часом позаздрили б самі "соковиті красуні" Надя Дорофєєва та Оля Полякова. Чого вартий тільки її останній знімок, де Надія закинула ногу на ногу і зухвало дивиться в кадр.

До слова, зовнішній вигляд Матвєєвої говорить про те, що вона ретельно піклується про свій імідж. А також про те, що у неї є персональні стилісти. Але все ж надія не любить строкатий макіяж. Зважаючи на свій вік і мудрості віддає перевагу стриманому нюду.

Нагадаємо раніше Надія Матвєєва продемонструвала неймовірний образ спокусниці.

Ведуча розмістила колаж, на якому вона постала в яскраво-червоному подовженому піджаку, чорних штанях і туфлях на шпильці. На одному фото ведуча постала в образі спокусливої спокусниці, а на іншому - в грайливому настрої.