Друзі Світлани Світличної бояться, що вона може стати новою «жертвою» Михайла Цивіна і Наталії Дрожжиной, звинувачених сім'єю Олексія Баталова у крадіжці.

Світлана Світлична
Світлана Світлична

Справа в тому, що після сварки з сином і онукою зірка фільму «Діамантова рука» живе самотньо.

Днями Світлична заявила, що її родичі негідні отримати спадщину у вигляді квартири в Москві, тому заповіт на них вона писати не має наміру. А літні люди, які володіють нерухомістю, є ідеальною мішенню для різного роду нечистих на руку людей.

Нагадаємо, що 26 жовтня Наталію Дрожжину і Михайла Цивіна затримали у справі про шахрайство. У правоохоронних органах вважають, що подружжя могло незаконно заволодіти майном легендарного актора Олексія Баталова.

Відразу після того, як суд випустив Цивіна і Дріжджину під підписку про невиїзд, з 72-річною Дріжджиною трапилася Нова неприємність. Актриса запевняє, що на неї напали в під'їзді невідомі.

Світлана Світлична
Світлана Світлична

Зірки шоу-бізнесу відреагували на новину про справу Баталова неоднозначно. Світська левиця Олена Кравець вже заявила, що свого часу Цивін і Дрожжина намагалися «обробляти» і її, просячи стати обличчям якогось благодійного фонду.

Олена радіє, що від такої перспективи відмовилася. І переживає за Світлану Світличну, яка, на її думку, може стати наступною жертвою подружжя. Кравець має намір взяти це питання – безпеку майна зірки радянського кіно, під свій контроль.

Світлана Світлична
Світлана Світлична

Олена впевнена, що Світлична не повинна навіть на поріг пускати малознайомих людей. – Вони (Дрожжина і Цивин. – Прима.) обіцяли мені золоті гори! - зітхає Олена. - Але у мене добре розвинена інтуїція. Я відразу зрозуміла: від цих людей потрібно триматися подалі.

Знаменитий поет-пісняр і продюсер любов Воропаєва знає про непросту ситуацію в родині спадкоємців Баталова. Вона в шоці від того, що відбувається.

- Гидота! - обурилася Воропаєва в розмові з кореспондентами. - Найбільша підлість у житті-користуватися безпорадністю людей похилого віку та інвалідів. Якщо звинувачення проти них справедливі, то як вони далі з цим жити будуть - ці кіт з лисицею?! Бог милував, до мене вони в друзі не нав'язувалися. А ось Надю Баталову (дочка Олексія Баталова. – Прима.) я добре знаю. Користуючись нагодою, передаю великий привіт подружці своєї юності! Тримайтеся!