Співачка залишилася без доходу від вілли "Софія " в Криму

Софія Ротару однією з перших постраждала через коронавірус. По-перше, зірка позбулася корпоративів, на яких звикла заробляти великі гроші. А зараз стало відомо, що співачка залишилася без доходу від свого готелю в центрі Ялти.

Її закрили через карантин і досі не можуть відкрити. У тусовці базікають, що у зірки немає коштів на те, щоб знову запустити готель. Вілла "Софія" розташована в самому центрі Ялти. Готель існував більше десяти років і вважався однією з головних визначних пам'яток міста.

Вілла "Софія" Софії Ротару
Вілла "Софія" Софії Ротару

Всі номери з дерев'яними підлогами були оформлені в індивідуальному стилі і обставлені дорогущими італійськими меблями. Мабуть, через це ціни за проживання тут кусалися.

Втім, постояльці тут все одно були. До коронавірусу...

Через пандемію віллу» Софія " довелося закрити. Спочатку передбачалося, що після ремонту готель знову почне приймати гостей. Але зараз стало остаточно зрозуміло: мови про відкриття не йде. Літній сезон, під час якого готельєри заробляють гроші фактично на весь рік, пройшов повз.

Що буде з готелем надалі, поки ніхто сказати не може.

- Коли почалася пандемія, віллу» Софія " дійсно закрили на ремонт, – розповіли журналістам люди, які знають ситуацію. - Чекали поставку обладнання з-за кордону.

Вілла "Софія" Софії Ротару
Вілла "Софія" Софії Ротару

Меблі і техніку повинні були привезти ще в квітні, але цього не сталося. В результаті керівництво готелю вирішило її не відкривати. Поки вона стоїть закритою.

Софія Ротару зазнає збитків: адже їй необхідно все одно платити гроші, наприклад за охорону. Подейкують, що співачка хоче продати готель іншим власникам.

Як би там не було, поки це теж під питанням. Сама Софія Ротару поки ніяк не прокоментувала ситуацію з готелем. Зараз вона продовжує жити в своєму розкішному будинку під Києвом і не з'являється на людях.

Артистка знаходиться в групі ризику: всім відомо, що органи дихання у зірки страждали і без коронавірусу. До речі, в Криму Софія Михайлівна не була вже кілька років. Так що всі питання з віллою вона контролює на відстані.

Вілла "Софія" Софії Ротару
Вілла "Софія" Софії Ротару

Відомий музичний критик Сергій Сосєдов запевняє: без готелю Ротару Ялта нічого не втратить. Адже прості люди в цьому готелі все одно зупинитися не могли. Дозволити собі розкішні апартаменти могли тільки багатії, які без праці знайдуть для себе новий готель.

- Вілла "Софія" потрібна Ротару сто років! - іронізує Сосєдов. - Цей дорогущий готель не коштував тих грошей, які за нього просили. Абсолютно звичайний готель, який подавали за ціною п'яти зірок. Але насправді Вілла "Софія" тягне на три зірки максимум. Просто Соня вирішила на своєму імені заробити. Але там від неї нічого не було. Назви віллу іншим ім'ям - і нічого не зміниться. Я у віллі "Софія" був, заходив якось у фойє. Звичайний готель: таких повно і в Росії, і в Європі, тільки дешевше за ціною.

Вілла "Софія" Софії Ротару
Вілла "Софія" Софії Ротару

Сосєдов упевнений: готель Ротару не відкриває знову не через матеріальні проблеми, а з якихось інших, поки невідомих причин. Критик закликає не переживати за фінансовий стан Ротару. Мовляв, відсутність тих грошей, які вона отримувала під час функціонування готелю, співачка і не помітила. На шматок хліба з маслом і чорною ікрою Софія Ротару вже давним-давно заробила.

- Ніяких втрат Соня не зазнала – - заявляє Сосєдов. - Не думаю, що готель приносив їй істотний прибуток. Соня завжди заробляла на концертах і замовних корпоративах. Її виступи оцінювалися від п'ятдесяти тисяч євро за сорок хвилин. Вона мільярдерка, забезпечила себе і кілька поколінь вперед. Їй всього вистачає, тому вона рідко співає. Та й куди їй вже повертатися?