Скоро на "1+1" глядачі побачать півфінал загадкового шоу "Маскарад". У новому епізоді своїми виступами дивуватимуть як вже улюблені герої, серед яких - кокетлива Кенгуру, добрий лицар, через чиї сталеві обладунки проросли квіти, епатажний Баран-репер, так і новачки - загадкова курка і ще один супергерой, ім'я якого глядачі дізнаються тільки під час проєкту.

У супер фінал "Маскараду" потрапить тільки один із загадкових героїв. Рішення, як і раніше, прийматиме головний рефері проєкту Юрій Горбунов на свій розсуд, оперуючи досвідом і беручи до уваги реакцію залу і зіркових команд. Чотирьох інших героїв по черзі розсекретять зіркові команди. Право першим відкрити того чи іншого персонажа отримає команда-переможець в "Ліпсінк баттлі". За правильну відповідь команда не тільки отримає 10 балів, а й право відразу назвати ім'я артиста, який ховається під наступним костюмом. Якщо відповідь буде невірний, право ходу переходить до суперників. Всього у команд є можливість заробити 40 балів у півфіналі.

А тим часом костюмери проєкту розповіли, з чого "виткані" їхні персонажі, і розповідає вам про най-най.

Найблагородніший

Образ лицаря - благородний і казковий. Цей герой так довго веде битву за справедливість, що через пережиті людські лиха з його серця через металеві обладунки проросли квіти. Він найвідважніший з супергероїв. Основні деталі костюма виконані в точності за історичними ескізами. Лати й основи відливалися на замовлення зі спеціального полегшеного матеріалу майстрами, які багато років спеціалізуються на лицарських обладунках і реконструкціях битв. Після всі деталі фарбували, золотили, інкрустували камінням, а під обладунками зашили квіти.

Лицар з шоу Маскарад
Лицар з шоу Маскарад

Самий казковий

Образ фантастичної, сором'язливої рожевої Дракоши, яка прийшла на шоу, щоб знайти друзів, народився одним з перших. Тільки на її лусочки пішло 12 метрів лакової шкіри. Вирізалися вони в трьох розмірах і формах, після чого кожна лусочка оформлялася органзою, яку попередньо розрізали лазером. І так все 12 метрів, щоб при ходінні створювався ефект ніжності та легкості казкової Дракоши. Мікрофон цього героя вбудували в лоліпоп (льодяник).

Дракоша з шоу Маскарад
Дракоша з шоу Маскарад

Самий футуристичний

Бабка-герой модний, зухвалий і самовпевнений. Образ футуристичної форми, матеріали, кольори. Під час зйомок костюм натирали до блиску силіконом. Крила виготовлені зі шкіри та органзи.

Бабка з шоу Маскарад
Бабка з шоу Маскарад

Найважчий

Прима без голови прийшла на шоу, щоб вправити на місце голову, повернути колишню славу і солодкий смак глядацької любові.

Костюм Прими без голови найважчий з усіх. Він важить близько 45 кг він складається з металевих каркасів, важкої тафти, десятків метрів мережива, тисячі стразів. Тільки обсяг спідниці - 3,5 метра. У зіркових команд було багато припущень, хто ховається під образом Прими, але який з них вірний – дізнаємося у фіналі, адже рефері "маскараду" Юрій Горбунов відправив цього героя відразу в суперфінал.

Прима без головы из шоу Маскарад
Прима без голови з шоу Маскарад

Найвищий

Костюм курки, можна по праву назвати найвищим з усіх. Курка прийшла на шоу, щоб довести своїм конкурентам, що здатна на більше. Висота костюма близько 3 метрів, і виготовлений він з лакованої шкіри. Цікаво, якого зросту зірка ховається під цим образом?

Курка з шоу Маскарад
Курка з шоу Маскарад