Як стало відомо, артисти знялися в соціальному ролику, присвяченому допомозі онкохворим дітям. Зйомки проходили в супермаркеті. Королева ночі та епатажний музикант долучилися до благодійної акції "Мене це стосується, а тебе?" разом з двома фондами:" Таблеточки "і"АТБ".

Фото Олі Полякової, зображене на благодійній шоколадці, та фото Дзідзьо на чайних пакетиках, закликають приєднуватися до допомоги дітям. Шоколадка за 7 гривень, пакетик чаю за 5. Товари можна придбати на касах супермаркетів АТБ по всій Україні з 1 листопада по 15 Листопада. Всі кошти від продажу благодійного шоколаду та чаю, фонд "АТБ" направить на лікування онкохворих дітей - підопічних фонду"Таблеточки". Крім цього, в акції беруть участь товари партнерів за спеціальним цінником.

Участь Дзідзьо та Полякової у благодійній акції
Участь Дзідзьо та Полякової у благодійній акції

"Коли хворіють діти, мене це стосується! Я без вагань погодилася підтримати благодійну акцію, адже маю власну історію боротьби з цією недугою дуже близьких мені людей. Я розумію, як це важко, і бути небайдужими один до одного — мета кожного. Купуючи шоколад, ви наближаєте дітей до одужання. Я впевнена, що від такого шоколаду ви ніколи не погладшаете, тому вам ставитися добрі справи, а калорії тільки дітям!",- каже Оля.

"Цей чай не лише зігріє вашу душу та тіло в холодну мокру осінь, а ще й допоможе врятувати онкохворих дітей. Кожного, хто придбає, чекатиме приємний сюрприз. Всередині ви знайдете передбачення від мене. Ставте питання, які вас хвилюють, І знаходьте відповіді на них під обгорткою, які підіймуть вам настрій!",- зазначив DZIDZIO.

Артисти закликають купувати благодійні товари та ділитися своїми добрими справами й передбаченнями в соцмережах з хештегом # мене_це_стосуеться_АТБ.