В той час, як деякі сім’ї не винесли випробовування самоізоляцією і розійшлися, інші ж стали ще міцнішими та вже встигли стати батьками. У нашій добірці розповідаємо про зірок, які відчули материнство та батьківство у жовтні.

У сім’ях багатьох знаменитостей ця осінь поповнилася радісною новиною – вони стали батьками. Надихнувшись справжнім цьогорічним бебі-бумом, розповідаємо про зірок, які стали батьками первістка та тих, які вчергове відчули батьківське щастя.

Влада Роговенко

Колишня учасниця проєктів "Супермодель по-українськи" та "Від пацанки до панянки" Владислава Роговенко вперше стала мамою. Зірка народила хлопчика, якого назвали Марком.

Володимир Жогло

6 жовтня гуморист "Вар'яти-шоу" Володимир Жогло та його дружина Ірина стали батьками сина, якого назвали Остапом. Новоспечена матуся розповіла, що малюк народився зранку, о 7:15. Найочікуваніша подія у її житті сталася у львівському Пологовому клінічному будинку №1. 25 жовтня сина охрестили у Львові.

Володимир Жогло став батьком
Володимир Жогло став батьком

Ілона Гвоздьова

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова 11 жовтня вдруге стала мамою! Жінка народила хлопчика, якого раніше обіцяла назвати Домінінком. Ілона Гвоздьова та її чоловік Іван Хомячук виховують доньку Рію.

Юлія Біньковська

Учасниця третього сезону реаліті-шоу "Топ-модель по-українськи" Юлія Біньковска народила первістка. У 27-річної дівчини народився син. Відомо, що дівчина народжувала самостійно. Кесаровий розтин їй не робили, щоб зберегти фігуру.

Юлія Біньковська
Юлія Біньковська

Джанлука Ваккі та Шерон Фонсека

27 жовтня італійський бізнесмен Джанлука Ваккі, якого називають "танцюючий мільйонер" та його дружина, модель Шерон Фонсека стали батьками. У знаменитостей народилася донечка. Вони не приховували її імені, тож одразу поділилася, як назвали крихітку – Блу Єрусалима.

Раніше мільйонер зазначив, що теперішня кохана є втіленням всього ідеального, що може бути в матері його дитини.

Джанлука Ваккі і Шерон Фонсека стали батьками
Джанлука Ваккі і Шерон Фонсека стали батьками

Джессі Кейв

33-річна британська акторка, зірка "Гаррі Поттера" Джессі Кейв народила третю дитину. Знаменитість стала мамою хлопчика, втім зізналася, що її треті пологи були екстремальними.

Сина назвали Абрахамом Бенджаміном. Він з'явився на світ всього за 40 хвилин після того, як в акторки відійшли води. Акторка показала в мережі фото, зроблене в перші хвилини життя малюка.