90-річний хореограф і танцюрист Григорій Чапкіс дав інтерв'ю Катерині Осадчій в програмі "Світське життя", в якому розповів про своїх дітей і онуків, які живуть в США. А також, поділився, як береже його від коронавірусу Молода дружина.

Григорій Чапкіс разом зі своїми дітьми - дочкою лілією і сином Григорієм (Грегор) заснували цілу мережу танцювальних шкіл "Чапкіс-денс". Дочка керує балетною школою в Італії, а у Грегора - хіп-хоп студія.

Григорій Чапкіс з дітьми
Григорій Чапкіс з дітьми

У танцюриста 4 онуків - дві дівчинки та два хлопчики. Що цікаво, у Лілії-дочки, у Грегора - хлопчики. Старша внучка танцюриста Анна - італійська актриса, а молодша Вікторія продовжує династію і займається танцями - у неї своя школа танцю.

Через те, що родичі живуть закордоном, то хореограф спілкується з ними тільки по відеозв'язку. Чапкіс сміється, що дружина молодшого сина кожен день дзвонить з ранку і показує йому внучат.

"У Грега в Америці дружина займається тим, що прокидається вранці й каже: "Доброго ранку" і показує всім дітей" - розповідає танцюрист.

На питання Осадчої про те, як він береже себе від коронавірусу, Чапкіс дістав маску і розповів, що скрізь носить захисну маску і намагається дотримуватися всіх карантинних правил.

Попри те, що людей у віці просять залишатися вдома і без особливих причин не ходити нікуди, Григорій Чапкіс активно продовжує працювати. Дружина танцюриста кожен день просить його берегти себе і намагається його вберегти від коронавірусу.

"Намагаємося добре купати та менше контачити з людьми" - каже хореограф.

Сидіти вдома і лежати на дивані без руху і спілкування для Чапкіса справжня каторга, тому попри страх хореограф постійно ходить на вулицю, тренується і в загальному не сидить вдома.