У сезон грибного полювання можна не тільки гарненький урожай зібрати, але і прекрасно провести час на свіжому повітрі. Зірки українського шоу-бізнесу випробували все на собі й рекомендують!

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін
Сергій Бабкін

Сергій Бабкін не вперше за цей сезон ходить по гриби. Навіть, буває, жартує:"Сірий знайшов білий". Причому музикант може похвалитися не тільки значним грибним уловом, але і рекордною кількістю пройдених кроків.

"Сьогодні ми зібрали 5,320 кг білих грибів і багато маслюків! Пройшли лісом 22 978 кроків! Смажимо картоплю з білими грибами! Задоволені на всі сто!"- розповідає Бабкін.

Настя Коротка

Улов Насті Короткої та Андрія Беднякова
Улов Насті Короткої та Андрія Беднякова

Екс-ведуча "Орла і решки" і колишня учасниця "Жіночого кварталу" Настя Коротка, виявляється, теж не проти сходити на "полювання". І не тільки сама, але і разом з усією своєю сім'єю: чоловіком ведучим Андрієм Бедняковим, дочкою Ксенією і домашнім вихованцем на прізвисько Буфа.

"Називайте тепер нас Грибоєдови", - підписала Настя знімок.

Юрій Горбунов і Катя Осадча

Юра і Катя запаслися грибами на зиму
Юра і Катя запаслися грибами на зиму

Юрій Горбунов відправився в ліс по гриби з дружиною Катею Осадчою і сином Іваном. А пізніше відзвітував, підкріпивши свої слова фотографіями, де видно повні кошики грибів: "Запаси на зиму зробили".

Катя ж своєю чергою порадила всім слідувати їхньому прикладу - в лісі в цей час прекрасно.

Дмитро Комаров

Дмитро Комаров і його рекордний гриб
Дмитро Комаров і його рекордний гриб

У Дмитра Комарова ми знайшли таку недавню фотографію, зроблену в Карпатах.

"Рекордно великий білий гриб, який зірвав своїми руками в Карпатах, - зізнається Комаров. - Я гриби обожнюю. Особливо смажені в сметані. І особливо-білі в грибній юшці. Як зараз, пам'ятаю свої перші яскраві "експедиційні" емоції в 1987-88 роках, коли мені було 4 або 5 років, і батя повів мене на півдня в Пущу-Водицю в ліс, де ми назбирали ціле відро врожаю. У той осінній день, 32-33 роки тому, я вперше вчився розбиратися в основних видах їстівних грибів. І з того дня ніколи не зриваю незнайомі гриби або в яких сумніваюся хоч трішечки. Той день в кінці 80-х і перший похід по гриби мене настільки вразив, що ввечері я з помилками в кожному реченні написав від руки свою першу розповідь, а точніше казку".

Володимир Ярославський

Володимир Ярославський з батьками
Володимир Ярославський з батьками

Ведучий шоу "Майстер Шеф" Володимир Ярославський на грибне полювання любить ходити разом з батьками. За його словами, це сімейна традиція ще з самого його дитинства.

"Разом провели майже увесь день. Встали о четвертій ранку, щоб назбирати грибів", - відрапортував шеф-кухар.