Відомий український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма нещодавно вперше показав обличчя чотирирічного сина.

У програмі "Світське життя" відомий хореограф розповів, як вирішив представити публіці Леона. Так, за словами танцівника, він з дружиною Ліліаною максимально відтягував цей момент.

Ми цей момент відтягували як, могли й хочу підкреслити, що це не моє рішення, а наше спільне з Ліліаною і Леоном. Він вже маленький чоловік і він теж повинен приймати якісь важливі рішення щодо свого життя. Тому ми у нього запитали й він погодився.

Також хореограф поділився, якою була реакція в Леона на своє зображення в телевізорі.

"Він трохи зніяковів, але потім саме цей шматочок з ним, він у мене в телефоні, він його переглядав раз 20", - ділитися хореограф.

Яма зазначив, що у Леона зараз немає бажання "стати як тато" і на зйомки шоу хлопчик приходить, як просто до тата на роботу. Прийти на шоу "Маскарад" хлопчикові захотілося через героя Дракоши.

Серед захоплень чотирирічний Леон любить футбол плавання і бокс.

"По танцях, він коли чує музику, починає стегнами щось робити. Але коли я йому говорю про бальні танці, про те, що треба буде танцювати з дівчиною, взяти її за руку - він каже, що поки не готовий, поки соромиться", - додав Влад.