Солістка українського гурту "НеАнгели" Слава Камінська розповіла, що періодично забороняє своїй матері приходити в гості через занадто активне бажання матері брати участь в її житті.

Солістка групи розповіла, що її мати переїхала до Києва, щоб бути ближче до дочки й онуків. Живуть жінки в сусідніх під'їздах одного будинку, бачаться часто, але і цього, за визнанням Камінських, її матері буває недостатньо.

"У мами якимось чином виявилися ключі від моєї квартири, і ось вона іноді любить зайти, роздати поради. А я іноді роздаю поради їй, забираю ключі та кажу: "Без стуку, без дзвінка до мене додому не приходь зі своїми порадами", - розповіла Камінська.

Співачка розповіла, що саме з подачі мами вона опинилася на прослуховуванні солістів в групу "Неангел".

На одному з ефірів мати слави Камінської зізналася, що одна виховувала двох дочок, і тому в якийсь момент сказала старшій, що їй пора піти на кастинги та вже заробляти самій.

Нагадаємо раніше Слава Камінська дала цінну пораду дівчаткам і жінкам.

Колишня учасниця групи "НеАнгели" розповіла, що не варто триматися за минуле, потрібно його відпускати, звільняти місце для нового досвіду.

"У житті все циклічно: біле завжди змінює чорне, після дощу обов'язково вийде сонце, а пролиті сльози напевно просто зміцнюють вії. Такий баланс природи: неможливо страждати вічно. Тримати або відпустити - свідомий вибір кожного.

Але, тільки по-справжньому відпустивши, ми звільняємо місце для того, хто вже, в цю хвилину, готовий зробити нас щасливішими. А він, може, вже й зачекався. Так що, дівчата, допоможіть природі з балансом, не затягуйте. Принців з кожним днем стає все менше", - впевнена співачка.