Андрій Губін, якого з вересня розшукували родичі і друзі, таємно поїхав в іншу країну.

Зниклий у вересні зірка дев'яностих Андрій Губін знайшовся в іншій країні.

Тривогу забив продюсер артиста. Губін перестав відповідати на дзвінки і СМС, а також перестав бути онлайн в соціальних мережах.

Андрій Губін
Андрій Губін

Майже місяць близькі розшукували Андрія, будучи впевненими, що він потрапив у біду. Але, як виявилося, Губін поїхав в жаркий Єгипет і телефонує тільки з кількома людьми.

Про це повідомляє паблік "Блокнот зірки"в " Instagram".

"Ми спілкувалися три дні тому-все у нього в порядку. Андрій відпочиває в Єгипті. Повертатися поки не планує. Дзвонить мені сам, коли хоче поговорити. Листування він не любить", - розповів друг артиста.

Андрій Губін
Андрій Губін

Виконавець хітів" дівчатка, як зірки "і" хлопчик-бродяга " після остаточного відходу зі сцени в 2010 році вже їхав до Єгипту.

Там артист насолоджується самотністю і створював нову музику.

Раніше повідомлялося, що У мережі з'явилися нові фото зірки-90-х, популярного раніше співака і композитора Андрія Губіна. Багато користувачів мережі артиста не впізнали.

Довгий час про Губіна нічого не було відомо. Він зник у 90-ті, джерела повідомляли, що через творчу нереалізованість Андрій Губін пішов у запій.

Не так давно Губін став з'являтися знову на публіці. Зірка російського шоу-бізнесу змінився до невпізнання.

Андрій Губін
Андрій Губін

В офіційному акаунті Губіна з'явилися кілька фото, де, по всій видимості, артиста підловили його фанати.

Багато передплатників співака не впізнали, заявивши, що для своїх 46 років він виглядає постарілим, позначилося надмірне вживання алкоголю.

"Йому тільки 46, а як він виглядає"," час нещадно"," я б його не впізнала"," Боже мій", " Господи, хто це?"

"Алкоголь наклав виття відбиток, але я все одно із задоволенням чекаю його повернення, і слухаю хіти", "Думаю, він видирається, відродиться талановитий адже хлопець", "такий талановитий був, горілка - зло", - пишуть в коментарях.