Олімпійська чемпіонка шокувала подробицями свого особистого життя

"Золота рибка" Яна Клочкова, яка нещодавно поділилася швидким рецептом успіху, відверто повідала про страх перед новим романом, а також зізналася, що свого часу була у відносинах з одруженим чоловіком.

Яна Клочкова
Яна Клочкова

"Я стільки" набила шишок "і стільки страждала, що не хочу навіть і близько нікого підпускати в своє життя", - зізналася Українська плавчиня в ефірі "Зіркового шляху" на каналі "Україна".

Як з'ясувалося, у неї вже два роки немає відносин. І останній чоловік, як і попередні, виявився проблемним, був одружений. Спортсменка дізналася про цей факт тільки через час.

"Було складно відразу припинити відносини. Але через якийсь час я зрозуміла, що це не моє", - сказала чотириразова олімпійська чемпіонка.

Яна Клочкова
Яна Клочкова

Вона не захотіла руйнувати чужу сім'ю і залишатися на других ролях.

"Це страшно насправді, що зараз ось таке суспільство: немає якогось культу сім'ї. Страшно комусь довіритися", - поділилася Яна Клочкова.

Яна Клочкова
Яна Клочкова

Сьогодні в житті Клочкової є тільки один гідний чоловік. Це син Саша. Хлопчику вже 10 років, правда, він живе в Криму. Так склалися обставини, що там йому комфортно і вчитися в школі, і займатися спортом. Але Яна навідується до сина, як тільки з'являється така можливість.