Відома співачка і актриса Аліна Гросу, яка розкрила правду про розлучення з колишнім чоловіком, розповіла, як вони поділили майно і як її батьки намагалися вберегти її від раннього шлюбу.

Одкровеннями Аліна поділилася в програмі» Ранок з Україною «на телеканалі»Україна". Також артистка розповіла, за що їй було соромно в шлюбі, і що відповіла на пропозицію колишнього чоловіка знову зійтися.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Олександр сам запропонував Аліні пожити окремо всього через півроку після весілля.

"Для мене це було несподівано. Він мене запитав: "можливо, роз'їдемося на 1 місяць? Просто подивимося, як нам буде окремо один від одного". Потім він сказав, що з кимось познайомився. А потім — що хотів би спробувати з кимось іншим, може, буде краще", - розповіла Аліна Гросу.

За словами артистки, Олександру здавалося, що дружина до нього охолола, він вимагав більше уваги. У свою чергу Аліна натякнула, що чоловік виявився не тим, за кого себе видавав.

"Я на нього не так закохано дивилася, як раніше. Але це важко робити, коли людина потихеньку сідає на шию. Спочатку було дуже багато планів, пов'язаних і з роботою, і з іншим, а потім вийшло так, що плани на майбутнє є, а роботи немає", — поділилася співачка.

Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу та її чоловік Олександр Комков

Батьки Аліни Гросу поставилися до розлучення дочки стримано, вони були готові до такого ходу подій.

"Вони очікували цього. Намагалися мені дуже обережно сказати щось типу: "Почекай, він ще дуже малий, юний для того, щоб мати якісь серйозні стосунки. Він ще такий, що може гуляв би через деякий час", — зізналася Аліна Гросу.

Чи зраджував Олександр Аліні в шлюбі-співачка не знає. Але, напевно, вже і не дуже хоче знати. Все одно, вже нічого не змінити. Аліна відкинула спробу Олександра помиритися і спробувати врятувати сім'ю. Спорів, з приводу поділу майна не виникло. Пишне весілля в Італії оплатили батьки нареченої, а рідні нареченого подарували молодій родині квартиру.

"Квартира залишилася у чоловіка, тому що я не хотіла у нього нічого брати. І спасибі, що він у мене нічого не взяв", — коментує зірка.