Актор Олексій Панін може бути причиною розставання Христини Асмус і Гаріка Харламова, повідомляє Teleprogramma.pro. Про розставанні кілька тижнів тому повідомили самі зірки, пізніше Харламов підтверджував, що це по-справжньому, а не розіграш.

У минулому році на сторінці Харламова почали з'являтися ролики, в яких він висміював Паніна. Той не залишився в боргу, і пригрозив серйозними наслідками, якщо той не вгамується. Наприклад, Панін пообіцяв зруйнувати сімейне життя Харламова. «Гарік, дорогий. Не буди лихо, поки воно тихо », - звернувся тоді до Харламова Панін, закликавши шоумена« закрити рот ». Також він назвав Харлмова «бездарним КВНщики», а себе «хорошим артистом», який працював з великими людьми.

Христина Асмус
Христина Асмус

Видання не виключає, що Панін доклав руку до руйнування шлюбу Харламова і Асмус. Яким чином - не уточнюється.

Раніше стало відомо, що у парі Гарік Харламов і Христина Асмус ініціатором розлучення став чоловік, стверджує телеграм-канал Mash. Посилаючись на документи з суду, канал повідомляє, що саме шоумен подав заяву про розлучення.

Раніше Харламов ніяк не коментував розставання з дружиною. Єдине, що він заявив: все відбувається з обопільної згоди, інтелігентно і з повагою один до одного, а причини нікого не стосуються. Цю позицію Харламов виклав в пості в соцмережі, майже аналогічний текст одночасно з'явився в акаунті Асмус. Однак дружина додала кілька менш формальних фраз, та й згодом неодноразово натякала, що це вона вирішила розлучитись.

Гарік Харламов
Гарік Харламов

"Завтра розповім-таки про своє "звільнення". Не від чоловіка, в сенсі", - днями писала в соцмережі Асмус, розповідаючи шанувальникам про свій підхід до догляду за шкірою обличчя.

Попутно в інстагhаме актриси на щоденній основі з'являлися фотографії самої себе - усміхненої, красивою, радісною. З чого громадськість зробила висновок, що саме вона пішла від чоловіка - можливо, до іншого чоловіка (чутки про "невірності" дружини здорово дошкуляли Харламова після її відвертої сцени у фільмі) - а тому тепер і не переживає через розлучення.

Якщо інформація Mash вірна, то піти вирішив, навпаки, Харламов. Варто відзначити, що вже через чимало часу після скандалу з фільмом "Текст", менш ніж півроку тому Асмус публікувала в соцмережі визнання чоловікові в любові: "Спасибі всесвіту за нашу зустріч. Я люблю тебе". Очевидно, на той момент планів розлучатися особисто у актриси не було.

Mash пише, що пара же домовилася про проживання дочки - дівчинка залишиться з матір'ю. Розділ майна поки в процесі.