Десятки власників флагманського смартфона Samsung Galaxy Note20 Ultra, який коштує майже 36 тисяч гривень, поскаржилися на брак камери.

Швидше за все, компанія випустила дефектну партію пристроїв.

Ціна телефону Samsung в Україні
Ціна телефону Samsung в Україні

Як пише видання SamMobile, було отримано більше 100 повідомлень про дефекти камери Galaxy Note20 Ultra. Користувачі скаржаться на» зазори " в модулях камери, частинки пилу і конденсат під захисним склом блоку з датчиками зображення.

Всі ці дефекти можуть вказувати на те, що Samsung допустила помилку при складанні смартфона. Поки сама компанія не визнає загальної проблеми. Журналістам з Південної Кореї представники Samsung сказали, що саме по собі утворення конденсату не є виробничим дефектом і не повинно впливати на функціональність.

дефекти телефону Samsung
дефекти телефону Samsung

Однак нещодавно один з власників Galaxy Note20 Ultra показав, як псується якість зйомки через запотівання камер.

Невідомо, наскільки популярна дана модель в Україні. Але за цією ціною користувачі очікують ідеальної якості від пристрою, а не дивних дефектів, які псують не тільки враження від використання продукту, але і загальний рейтинг компанії Samsung.

Правда, багато коментаторів відзначають, що компанія Samsung вже давно програла гонку за покупцем, випускаючи досить сумнівної якості пристрою і допускаючи шлюби і дефекти навіть в самих топових своїх продуктах.