Популярна співачка Катерина Бужинська, яка шокувала одкровеннями про колишнього чоловіка-тирана, розповіла, чому терпіла знущання Юрія Квеленкова і на які жертви була змушена піти заради нової сім'ї.

Подробицями особистого життя артистка поділилася в інтерв'ю програмі ЖВЛ на каналі «1+1».

Катерина Бужинська
Катерина Бужинська

Катерина не приховує, що своїм успіхом вона зобов'язана продюсеру і колишньому чоловікові Юрію Квеленкову, який помітив її на фестивалі в Кривому Розі. Спочатку він взяв талановиту 14-річну дівчинку під своє крило, а потім одружився з нею. Вісім років вони прожили в шлюбі. Як тепер зізнається співачка, ці роки були далеко не казковими.

У 19 років Катя зробила перший аборт. Каже, на цьому наполіг Юрій і сам за руку відвів її до лікаря.

"Він мені сказав, що потрібно позбутися дитини. І коли він за руку насильно привів мене в лікарню, він сказав, що на першому місці у нас робота. Потім, пізніше...", - поділилася Бужинська.

За словами співачки, після вимушеного аборту Їхні стосунки дали тріщину.

Катерина Бужинська
Катерина Бужинська

"Принижував, піднімав руку, я терпіла, щоб залишатися на сцені. Життя з Юрієм-це для мене драма, трагедія, постійні сльози. Я постійно плакала і дзвонила мамі», — розповіла Катерина.

Останньою краплею стала зрада чоловіка. Та й серце співачки розтопив інший чоловік-хірург, який видаляв абсцес після уколів. Від Володимира співачка народила дочку Олену. Катерина зізналася, що дитина ледь не коштувала їй життя.

"Коли прийшов час народжувати, у мене раптом почали відмовляти нирки, печінки. Просто шок, чорна магія! Лікарі не знали що робити», — каже Катерина. Зараз вона вважає, що понесла покарання за те, що подзвонила одруженому чоловікові і розбила сім'ю.

Втім, життя з Володимиром не склалося. Пізніше він офіційно відмовився від дочки. У 28 років Катерина залишилася без чоловіка, без продюсера, з маленькою донькою на руках. Весь свій час вона присвячувала роботі і дочки.

Катерина Бужинська
Катерина Бужинська

А в 35 вона зустріла нове кохання — болгарського бізнесмена Димитара Стойчева.

"Він мене чекав. Тому що він не був одружений. У нього не було дітей. Коли Олена його вперше побачила, сказала:» тато, як добре, що ти знайшовся", — поділилася Бужинська в інтерв'ю.

Катерина і Димитар зіграла красиве весілля, а незабаром у них з'явилися двійнята — Катя і Діма. Ось тільки поява братика і сестрички не особливо обрадувало Олену.

"Вона була в шоці, говорила:" може, ти їх повернеш в пологовий будинок? Навіщо вони нам " » - зізналася Бужинська.

Увага Димитара переключилася на малюків, Олена ревнувала, між ними стали виникати конфлікти. Щоб не руйнувати сім'ю, Катерина прийняла рішення відправити старшу дочку в Україну. Тепер співачка розривається між двома країнами-Болгарією, де живе чоловік і молодші діти, і Україною, де навчається 13-річна Олена. Як каже Катерина, це не тільки допомогло уникнути непотрібних конфліктів, а й зміцнило сім'ю.