За словами української ведучої Каті Осадчої, приводом для розбіжностей з чоловіком Юрієм Горбуновим послужили різні смаки щодо домашніх тварин.

Українська ведуча Катя Осадча 3 листопада в Instagram оприлюднила знімок, на якому зображений її син Іван в компанії кота.

"Максимальне мі-мі-мі в одному фото. Кіт не наш, Іван - наш. Наша сім'я розділилася: я – за котів, а Юрій Горбунов – за собак", – розповіла Осадча.

пост Каті Осадчої в Instagram
пост Каті Осадчої в Instagram

Катя Осадча народилася в 1983 році в Києві. В юності будувала кар'єру моделі. Вона вела програму " Світські хроніки "на каналі"Тоніс".

Пізніше з'явився проект "Світське життя"на" 1+1". Осадча є його беззмінною ведучою.

Осадча одружена з колегою Юрієм Горбуновим. Вони виховують трирічного сина Івана. У ведучої є також старший син, 18-річний Ілля. Його батько-бізнесмен Олег Поліщук.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Користувачі підтримали Катю Осадчу-у багатьох теж вдома живуть волохаті улюбленці.

у мене два кота і вівчарка. Чоловік раніше не любив котів, але тепер це його улюблена дитина!

Я люблю котиків,Анфіска моя прожила 16років і три місяці,дуже сумую,це друг сім"ї.Діти люблять тваринок, якщо свій будинок, то хваті міста і котику, і собачці. slivka9901

Діти захотіли хом'яка. Тепер від вилазить з клітки і тікає. А мама вночі виходить на полювання і ловити цього чудового звіра по всій квартирі. Але ж діти просили...🙄

Собака! Вона дуже віддано любити, завжди чекає і зустрічає тобі дуже емоційно, готова віддати тобі всі свої найдорожчі іграшки! А ще дуже розумні! Таке враження, що розуміють твій погляд, навіть без слів!!!!! leichenko.nataliia