Зірка балету розповіла про важкі випробування, яким піддалася на сцені. Анастасія Волочкова пожертвувала собою заради номера.

Знаменитість повідомила шанувальникам про те, через що їй довелося пройти під час вистави "Клітка".

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

На публіці вона показувала рухи в підвішеній конструкції з металевих прутів. Анастасія Волочкова висловила невдоволення труднощами виступу в клітці.

"Ноги завжди в синцях набитих від заліза і ранах", - заявила вона про наслідки балету в Залізному пристосуванні.

Балерина зізналася, що танцювати на підвісах було для неї досить складно. Вона впевнена, що хореографія в клітці коштує тих неприємних відчуттів, які доставили їй залізні прути.

Жінка додала в Instagram-канал відеофрагмент свого виступу.

Підписники Анастасії Волочкової почали засуджувати слова зірки і критикувати її професійні вміння. Хейтери атакували знаменитість образливими і колючими фразами.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

"Чому те, що ви показуєте, не схоже на балет?", "А навіщо глядачеві говорити і показувати виворіт своєї професії?". "Мене знудило поки дивилася", " випустіть страуса з клітки, нелюди!",- написали користувачі Мережі.

Нагадаємо, що Микола Басков розповів про те, як балерина прилюдно роздяглася. За словами співака, Анастасія Волочкова зняла труси на пляжі Індійського океану на очах відпочиваючих, незважаючи на норми пристойності.