Христина Асмус заінтригувала шанувальників провокаційним фото. Артистка знялася на тлі Рагсу в вінчальному вбранні.

Зірка опублікувала в своєму Instagram-акаунті знімок в білій сукні і з букетом нареченої в руках. "Сама в шоці", - підписала вона пост.

пост Христини Асмус в Instagram
пост Христини Асмус в Instagram

Деякі фоловери стали вітати Христину Асмус з радісною подією. Однак багато хто все ж розкусили актрису, яка звикла жартувати над публікою. Шанувальники впевнені, що знаменитість не вибрала б такий образ для свого торжества. "Відмінний костюм на Хеллоуїн", - зазначив один з підписників.

Інші припустили, що Христина Асмус знімається в новому серіалі, і кадр – з майданчика фільму. А деякі і зовсім закликали тільки оформила розлучення актрису вгамуватися і перестати виходити заміж.

"Та вистачить вам вже. Один хайп. Одна сукня, друга", - висловилася роздратована користувачка соцмережі.

Христина Асмус
Христина Асмус

Нагадаємо, 29 жовтня суд розірвав шлюб Христини Асмус і коміка Гаріка Харламова. Ініціатором розриву стала артистка. Про своє розставання зоряна пара оголосила ще влітку цього року. При цьому знаменитості заявили, що будуть підтримувати спілкування заради дочки Насті.

Відзначимо, Гарік Харламов вважає за краще з гумором ставитися до розлучення. Так, наприклад, в одному з випусків Comedy Club він постав в образі учасника шоу "Харластяк". Шоумен відмовляв всім нареченим, які хоч якось нагадували йому про колишню обраницю і про нещасливий фільм "Текст", де та брала участь в еротичних епізодах.