Ігрова консоль наступного покоління Sony PlayStation 5 в даний час доступна для попереднього замовлення, при цьому вона користується великою популярністю.

Раніше Sony оголосила, що 99% ігор для PS4 будуть сумісні з PS5, проте тепер точно відомо, що деякі ігри не можна буде оновити безкоштовно.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Творці перевидання Marvel's Spider-Man підтвердили, що за апгрейд цієї гри доведеться заплатити. Майбутня Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition буде включати в себе повний ремейк оригінальної гри Marvel's Spider-Man.

Гравці, які купили Marvel's Spider-Man: Miles Morales для PlayStation 4, зможуть безкоштовно оновитися до версії Marvel's Spider-Man: Miles Morales для PS5, а також скористатися платним оновленням, щоб завантажити Marvel's Spider-Man: Remastered.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Розробники стверджують, що Marvel's Spider-Man: Remastered і Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition — це різні ігри. І хоча остання включає в себе ремейк першої, безкоштовно оновити ремейк не вийде.

Якщо ви купите Marvel's Spider-Man: Miles Morales на PS4 і захочете пограти в Marvel's Spider-Man: Remastered на PS5, то доведеться заплатити 20 доларів за оновлення.