Інтерес людей по всій земній кулі до носимої електроніки стрімко зростає, тобто все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб такий так і зовсім взагалі користуватися, знаходячи е максимально привабливими настільки, наскільки це тільки так і зовсім взагалі може бути.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

За допомогою такого роду пристроїв, яких стає все більше і більше, можна легко і просто стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, а також, крім того, здійснювати цілу масу інших дій, не відчуваючи при всьому при цьому абсолютно ніяких складнощів і труднощів.

Одним з найпривабливіших спортивних браслетів на ринку зараз, в даний час, є Xiaomi Mi Band 5.

Цьому фітнес-трекеру має цілу масу різних функцій, витрачати всі з яких можна на власний розсуд.

Функціональні можливості цього наручного гаджета дозволяють йому легко і просто стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, включати і вимикати «розумний» будильник, відображати повідомлення з телефону, вібрувати при вхідних дзвінках, виступати в ролі кнопки дистанційного управління затвором камери, включати один з більш ніж одинадцяти спортивних режимів, а також, крім цього, здійснювати цілу масу інших дій, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і труднощів.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Ще недавно про щось подібне можна було тільки мріяти, але тепер, зараз, в цьому немає потреби.

Середня вартість Xiaomi Mi Band 5 в Україні зараз знаходиться на рівні до тисячі гривень, тобто бажаючим його купити заплатити за нього потрібно не надто багато, і це, в свою чергу, вкрай позитивно відбивається на його привабливості.

За таку суму грошей покупець отримує наручний гаджет, оснащений 1,1-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю 294 на 126 пікселів, модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення смартфонів на базі операційних систем Android і iOS, а також таке вкрай важливе і дуже корисне перевага, як акумуляторну батарею ємністю 125 маг, одного повного заряду якої вистачає на два тижні автономного використання. Її підзарядка відбувається за допомогою магнітного зарядного пристрою, що підключається до тильної частини браслета.

Проте, навіть не дивлячись на всі ці свої переваги, цей вкрай просунутий і дуже привабливий наручний гаджет має щонайменше один значний недолік, яким навряд чи хтось залишиться задоволений.

Справа в тому, що цей фітнес-трекер в Україні і в будь-яких інших країнах на міжнародному ринку продається тільки в одній моделі без чіпа NFC, хоча в Китаї модель з таким коштує при цьому ще й в два рази дешевше, ну майже.

Вся справа в тому, що компанія Xiaomi заощадила і не стала робити так, щоб Mi Band 5 міг працювати з її фірмовою платіжною системою Mi Pay за межами китайського регіону, і це, безумовно, огроменним мінус, через який жителі практично всіх країн світу за винятком всього однієї не можуть оплачувати покупки в магазинах, проїзд в громадському транспорті та послуги в будь-яких закладах.