Актор Гарік Бірча відмовляється від стосунків з жінками, яким від нього потрібні лише гроші. Про це стало відомо в програмі "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна".

Гуморист Гарік Бірча прокинувся знаменитим, коли з'явився його персонаж Віталька. Сьогодні артист дуже популярний, але в особистому житті не обійшлося без драми. Бірча поділився секретом, чому досі не одружений.

"Я хотів, щоб моя майбутня дружина не переживала, чи є у неї житло, транспорт, за які гроші вона завтра буде годувати сім'ю", – пояснив Гарік.

Актор хотів у всьому забезпечити майбутню дружину, і не помітив як йому виповнилося 35 років. "Коли я переїхав до Києва, то працював у двох-трьох місцях, і про відносини мова навіть не йшла. Я бачив тільки роботу і ліжко", – згадує артист.

Коли людина популярна, то часом його половинку цікавить не стільки сам чоловік, скільки його гроші та статус. Так було і в житті відомого артиста.

"Я відчував, коли починалися такі відносини, і не давав їм розвиватися, – сказав Гарік Бірча, – Я не прихильник того, щоб розповідати про особисте, але мені вже хочеться закричати:"де та, з якою я хотів би створити сім'ю? Де вона?".

Актор знає, якою має бути жінка поруч з ним.

"Я хочу, щоб вона була другом, коханкою, матір'ю моїх дітей і господинею. Саме в такій послідовності - зізнався Гарік Бірча, - мені не треба, щоб хтось стояв біля плити та цілодобово готував. Але якщо у нас з'явиться дітвора, то важливо, щоб вони були нагодовані. А я зі свого боку повинен зробити все, щоб у неї було з чого приготувати їжу".