Популярний співак Олег Винник, який через коронавірус покинув «Танці з зірками», розповів, як почувається після хвороби. Подробицями він поділився в інтерв'ю " VIVA!».

За словами артиста, який прикрасив з партнеркою Оленою Шоптенко обкладинку, перемога в шоу ніколи не була його метою.

Олег Винник
Олег Винник

"Я ніколи не гнався за перемогою, просто ставив перед собою нові завдання. Людина, яка не сидить на місці, розвивається. Коли ми вперше поспілкувалися з Оленою Шоптенко, трохи порепетирували, вона дала зрозуміти, що я зможу проявити себе в проекті. Звичайно, від ефіру до ефіру амбіції ростуть. Але на шляху можуть траплятися непередбачені речі, наприклад, коронавірус. І це ніяка не відмазка, а гірка правда. Чесно кажучи, Коли я захворів, то сумував за паркетом. Зрозумів, як круто, що зі мною трапилася така історія. Спочатку, під час перших тренувань, довелося понервувати, тому що танці — це шок для тіла і мозку, не все відразу виходить. Але настав момент, коли на репетиціях я почав кайфувати і навіть час від часу дивитися на своє відображення в дзеркалі — дуже довго я цього робити не міг», — говорить Олег Винник.

Співак запевнив, що зараз почувається здоровим. Тільки здатність сприймати запахи і смак їжі ще повністю не відновилася. Але це не єдине, що нагадує йому про коронавірус.

Олена Шоптенко та Олег Винник
Олена Шоптенко та Олег Винник

"З'явилися почуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М'язи стали набагато легше. За час участі в "Танцях з зірками» і в період хвороби в сукупності я втратив 10 кілограмів", — зазначив Олег Винник.

Після тривалої паузи він приступив до написання нових пісень, планує дуетну композицію.

"Пісня - просто бомба! Рішення про колаборацію приймалося на початку карантину, і так вийшло, що ми її ще не випустили. Я не погоджуюся на дуети, якщо мене не чіпляє матеріал. Але в цьому випадку я відразу відчув, що трек написаний для мене. Так що чекайте, пісня дуже гідна і дует буде дуже цікавим і несподіваним", - заінтригував співак.