Письменник-сатирик Михайло Жванецький помер на 87 році життя, повідомляє "Дождь" з посиланням на його близьких друзів.

На початку жовтня повідомлялося, що Жванецький завершив концертну діяльність через вік і втрату працездатності. «Артистам потрібно мати мужність вчасно піти зі сцени. У Жванецького ця мужність є-вчасно піти зі сцени, не тягнути. Він реаліст і сказав, що не треба виходити на сцену. Старіти потрібно вдома", - сказав тоді його представник.

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Народний артист Росії та України Михайло Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. У 60 - х він працював у Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна, за цей час написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева і Віктора Ільченка. У 1988 році Жванецький створив Московський театр мініатюр. З квітня 2002 по грудень 2019 року був постійним ведучим щомісячної телепередачі «черговий по країні» на каналі «Росія-1».

Жванецький написав більше десяти книг, був лауреатом безлічі премій і володарем нагород, у тому числі кавалером ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Прощальний пост написала і Алла Пугачова на своїй сторінці в Instagram.

"Ось і все. Ти пішов від нас назавжди. Непоправна втрата. Друже мій, ти незабутній. Ти завжди в моєму серці", - пише Алла Пугачова.