Не так давно артист спростував чутки про те, що він нібито розлучився зі своєю дружиною. Навпаки, в одному зі своїх останніх інтерв'ю Олексій розповів, що вдячний дружині за те, що вона була поруч і підтримувала в найважчі періоди життя.

Але в новому випуску 2popodcast співак все - таки проговорився, що зараз він не живе з Анею. Запрошеним гостем у програмі став Марк "Прозорий Гонщик", який і запитав у Льоші, з ким він зараз вдома. Спочатку той хотів віджартуватися на цю тему, але в кінці чесно зізнався, що він один.

"Де друга половинка?" - запитав Марк.

"Давно вже - все",- відповів Позитив.

Відомо, що Аня та Олексій познайомилися на дні народження однокласника, коли їм було по 15 років. Тоді вона прийшла на свято зі своїм хлопцем, але через деякий час вони розлучилися. Дівчина почала спілкуватися з Завгороднім, і у 2013 році відбулося їх весілля.

Раніше Позитив прокоментував чутки про роман з партнеркою по танцях Юлією Сахневич.

Олексій Завгородній (Позитив) спростував чутки про роман з партнеркою на шоу "Танці з зірками" Юлією Сахневич. За його словами, всі грають любов на паркеті.

"Ми всі граємо любов на паркеті. Весь. Шури-мури, інтриги, розслідування іноді дратують", - спростував чутки Завгородній.