Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова виявилася затятою прихильницею російського шансоньє Михайла Круга, убитого в 2002 році, і знає напам'ять ледь не всі його пісні.

Так, в її Instagram є чимало матеріалів, присвячених загиблому співакові. Зокрема, фото біля його могили на кладовищі.

А ще Катерина виклала в сторіз фото справжнього чернетки пісні кола»Мадам".

фото з сторіз Катерини Репяхової
фото з сторіз Катерини Репяхової

Видно, що Репяхова дуже любить цю пісню — на одному з відео вона підспівує Михайлу Кругу. На другому дружина Павлика показує свою кімнату в Дніпрі, комод і ведмедя, якого їй подарував «один хлопчик». Поруч з іграшкою-портрет Михайла Круга, який «був з нею завжди». Ще на одному відео Катерина Репяхова з супутницею їде в машині і слухає Круга. "Михайло Володимирович завжди зі мною. Дівчаткам доводиться терпіти", - так прокоментовано відео. "...шансоньє, давай, грай для мене", - співає коло, а вона емоційно йому підспівує.

фото з сторіз Катерини Репяхової
фото з сторіз Катерини Репяхової

Володимир Круг-один з найпопулярніших представників жанру, шанувальники називали його «королем російського шансону». Одна з найбільш відомих його пісень - »Володимирський централ".

Нагадаємо, що шансоньє був убитий членом Тверської банди» Вовки " Дмитром Веселовим, який пробрався в його будинок разом з кілером цієї ОЗУ Олександром Агєєвим. Перед бандитами було поставлено завдання вкрасти цінну річ з дому кола, щоб той "сам прибіг" до ватажка бандитів. Однак шансоньє з дружиною і тещею повернулися додому раніше, ніж планувалося і натрапили на бандитів, один з яких і застрелив Круга.