Попри фото з нібито "обручалкою" на пальці, співачці Світлані Лободі, схоже, в осяжному майбутньому не світить шанс зв'язати себе вузами шлюбу з німецьким рокером Тіллем Ліндеманном, з яким публіка посилено приписує їй роман.

Такий висновок можна зробити з інтерв'ю, яке дав наприкінці жовтня німецький Виконавець, пише kleo.ru.

Чоловіка попросили розповісти, які у нього склалися враження після багаторазових поїздок до Росії та України. Артист відразу заявив, що на пострадянському просторі самі божевільні шанувальниці, але спілкуватися з ними близько іншим чоловікам він не рекомендував.

Тілль Ліндеманн
Тілль Ліндеманн

Тілль переконаний: варто представнику сильної статі одружитися з "російською" дамою він відразу ж стане банкрутом. На думку Ліндеманна, жінки в СНД милі й чарівні рівно до тих пір, поки не з'явиться штамп в паспорті. Як тільки це станеться, вони з такою ж прудкістю обдеруть чоловіка до нитки.

При цьому лідер групи Rammstein, якого багато хто вважає батьком молодшої дочки Лободи, запевнив, що його уявлення засновані не на стереотипах - в оточенні музиканта дуже багато російськомовних жінок. Такий висновок він зробив в ході тривалого спілкування з ними.

Тілль Ліндеманн і эскортница
Тілль Ліндеманн і эскортница

У зв'язку зі сказаним Ліндеманном, у шанувальників виникло резонне питання: а чи відноситься Світлана Лобода до тих жінок, які обдеруть до нитки чоловіка після весілля? А ще не дуже зрозуміло, до якої національності рокер відносить Лободу, адже за паспортом вона українка, хоча працює вже багато років на російській сцені.

Співачка жодного разу прямо не говорила про те, що вони зустрічаються, але при цьому робила неоднозначні натяки. Також Фанати артистки звернули увагу, що чоловік прилітав на її день народження. Світлана сама неодноразово була в Німеччині, і саме Ліндеманн зустрічав її після складної операції. Через останню зірка була змушена скасувати два великих сольних концерти. Спостерігаючи за такими відносинами, шанувальники сподівалися-весілля не за горами.

Тілль Ліндеманн і Світлана Лобода
Тілль Ліндеманн і Світлана Лобода

Ймовірно, тому шанувальники, прочитавши уривки з інтерв'ю, були розчаровані та обурені, одночасно.