Український модельєр Андре Тан поділився незвичайними порадами зі своїми прихильницями. Він часто розповідає про тренди або антитрендах, показує, як правильно поєднувати різні стилі та елементи одягу, а тепер вирішив розповісти, на яких речах гардероба можна заощадити.

Андре Тан продовжує ділитися цінними порадами з модницями. На особистій сторінці в Instagram він опублікував цікаве повідомлення, в якому розповів про зміни в індустрії моди після початку пандемії коронавірусу, а також назвав речі, на яких варто економити кошти.

Після того як світ дізнався, що таке COVID-19, змінилося багато чого. Зокрема, фешн-індустрія, яка формувалася десятиліттями, також була під значним впливом. Мода підлаштовувалася під нові реалії: віртуальні покази мод, зниження цін на губні помади, маски від Prada та антисептик замість духів.

Дизайнер зазначив, що він часто пише про новинки у сфері моди, але не присвячував повідомлення головному тренду цього сезону, а саме - відповідальному споживанню. Основна родзинка-додавання в образи нових деталей і модифікація речей.

Одяг, на якому можна і потрібно економити: поради Андре Тана

  • Базові футболки (білі, сірі, чорні): вони не схильні до впливу моди. Ці речі перуть і одягають набагато частіше, ніж інші. Саме тому, якщо ви знайшли ту футболку, яка вам дуже подобається, купіть відразу кілька і міняйте їх.
  • Не купуйте чорні штани кожен сезон. Андре Тан зазначив, що краще частіше міняти верх аутфіта. Замість брюк можна придбати хорошу сорочку - це універсальний і стильний варіант, який підійде кожному.
  • Якщо хочете вибрати торба, яка буде актуальна кілька років, зверніть увагу на наступні критерії: непомітний класичний дизайн, нейтральний колір і відсутність декоративних елементів.
  • Балетки, як правило, підходять на один сезон. У порівнянні з взуттям на підборах, вони швидко "стоптуються". При покупці балеток зверніть увагу на бюджетні бренди.
  • Спортивні штани та толстовка - це не той випадок, коли бренд має велике значення. Насправді дуже важко визначити, що класичні спортивні штани сірого кольору ви купили в дорогому бутіку.