У сучасному світі жінка може заробити, тільки будучи повією і (або) моделлю. Про це заявила Кіра Найтлі, яка давно виступає за рівні права жінок і цього разу підтримала феміністок.

Кіра Найтлі
Кіра Найтлі

35-річна актриса нещодавно відзначилася роллю у фільмі " міс погана поведінка "(про акцію феміністок на конкурсі" Міс світу — 1970"), пояснила, що повною мірою розуміє і підтримує всіх борців за права жінок.

За словами голлівудської зірки, вона отримала найбільше грошей як гонорар за співпрацю з брендом Chanel в якості моделі.

"Я виходжу на червону доріжку, де мене оцінюють і оглядають з голови до ніг. У цьому складність бути Жінкою в сучасному світі. А єдиний спосіб заробити більше, ніж чоловіки, - бути моделлю. Або повією", - вважає Кіра.

Кіра Найтлі
Кіра Найтлі

Раніше Кіра Найтлі пояснила, чому більше не братиме участь у відвертих сценах. Актриса зізналася, що завжди відчувала себе абсолютно комфортно, коли поставала в кадрі оголеною, проте з тих пір, як вона стала мамою, все змінилося.

Кір Найтлі та її чоловік Джеймс Райтон виховують чотирирічну дочку Еді та Далілу, яка народилася минулого року.

Насправді я дійсно задоволена своїм тілом. Але я також не хочу стояти перед усією знімальною групою оголеною. Не вважаю за потрібне показувати своє тіло

Кіра Найтлі
Кіра Найтлі

Актриса вважає, що зараз у фільмах постільні сцени стають все відвертішими. Саме тому зірка користується послугами дублерів. Причому актрис вона вибирає самостійно, як у випадку з картиною "наслідки" (The Aftermath) і сценою з Олександром Скарсгардом.

це був мій вибір. Це ідеальне рішення і дуже цікавий процес. Це як я, але краще. У неї гарне тіло, тому вона може зробити це за мене. Мені залишається лише оцінити подібність і схвалити остаточний вибір,

Кіра Найтлі
Кіра Найтлі

Зараз в її контракті прописаний пункт, який вказує, які частини тіла актриси можуть і не можуть бути показані на екрані.