Тіло жінки відкидає силікон, і частину її дупи довелося вирізати

Про це пише No Amazonas é assim.

У соціальних мережах розповсюджується відео, на якому жінка розповідає про свої поневіряння та муки після невдалої операції. Героїня відеоролику зневірилася через силіконову програму, яка пішла не так.

Жінці вирізали дупу після ін'єкцій краси
Жінці вирізали дупу після ін'єкцій краси

Очевидно, що тіло жінки відкинуло матеріал, яким вона хотіла збільшити собі сідниці. Після операції у пацієнтки виникло сильне запалення та спричинило алегрічну реакцію на силікон та врешті решт матеріал довелося вилучити з сідниць. Але замість цього, у жінкі залишилися відкриті рани замість дупи.

На відео жінка стверджує, що страждає більше 3 років, і просить владу чи якусь телевізійну програму допомогти їй. За словами постраждалої, лікарі кажуть, що їй не так багато потрібно робити. До того ж усі процедури, які було зроблено раніше - ніколи не працювали.

Раніше Українці розповідали про чоловіка, який забив своє тіло татуюваннями, зробив бивні і підшкірні пірсинги. У чоловіка зроблені бивні, які доповнюють образ монстра після немислимої кількості хворобливих модифікацій тіла.

Відомо, що вік чоловіка - орка - 41 рік, він народився в Бразилії, забив татуюваннями 80% свого тіла, а також зробив 8 підшкірних пірсингів. Крім того, ця людина зробила нарощування бивнів на нижньому ряду зубів, за що, в свою чергу, заплатив 400 фунтів стерлінгів.

Фотографія орка з порталу " MailOnline"
Фотографія орка з порталу " MailOnline"

Крім страшних татуювань і іклів монстра, 41-річний чоловік зробив тату очних яблук і розколов собі язик. Дивлячись на його бивні, можна сміливо сказати, що він нагадує монстра з фантастичного фільму "Warcraft".

Художник-татуювальник з невеликого бразильського містечка Ігуатемі заявив, що своє найперше татуювання він зробив в 15 років, а першу модифікацію - в 35.