Андрій Данилко проживає в центрі Києва за адресою Хрещатик будинок 25. Саме тут популярний артист відбудував собі шикарні трирівневі апартаменти. Будинок, в якому живе зірка, незвичайний і є пам'яткою архітектури.

Для того, щоб зробити трирівневі апартаменти, Андрію довелося викупити спочатку одну квартиру, а трохи потому і квартиру знизу й об'єднати їх.

Будинок в якому живе Андрій Данилко
Будинок в якому живе Андрій Данилко

Апартаменти Сердючки містять 12 кімнат, 6 санвузлів і 3 ванних кімнати. Варто сказати, що актор живе в цій великій квартирі один.

Вітальня Вєрки Сердючки
Вітальня Вєрки Сердючки

Приблизна вартість цих апартаментів становить 1 мільйон доларів.

Гардеробна Андрія Данилка
Гардеробна Андрія Данилка

Крім квартири в центрі Києва Данилко володіє розкішним особняком в елітному селищі Буча, який знаходиться в 30 км від столиці. Будинок має 4 поверхи та більше схожий на міні готель.

Заміський будинок Андрія Данилка
Заміський будинок Андрія Данилка

Раніше мама Вєрки Сердючки актриса Інна Білокінь показала доньку Сердючки.

Відомо, що саме з нею в артиста був бурхливий роман. У мережі у вільному доступі є безліч фотографій, де пара обіймається і цілується. Однак, на відміну від Андрія, жінка встигла побудувати не тільки кар'єру, а й створити сім'ю. Вона вийшла заміж за блакитноокого брюнета і народила від нього дочку.

У сімейному житті Інна щаслива. Чого не скажеш про шоумена, всі його романи виявилися провальними - дівчата залишали його з розбитим серцем. Зараз артист не афішує своє особисте життя.

Мати веселої провідниці вирішила виправити цю ситуацію і показала, як виглядає дочка Вєрки Сердючки.