Телеведучий Андрій Малахов хотів підтримати російського футболіста Артема Дзюбу, що оскандалився, але сам став об'єктом хейта в Інтернеті.

Інтимне відео Артема Дзюби, злите в мережу, стало новиною загальноросійського масштабу. Про постільні витівки капітана збірної Росії з футболу розповіли у всіх головних інформаційних програмах країни.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

Інтернет також жваво відреагував на рукатого спортсмена жартами і мемами. За футболіста, який став жертвою чи то хакерів, чи то "друзів", які не вміють зберігати таємниці, з якими Дзюба міг поділитися хоум-відео, заступилися багато зірок.

Так, ведучий ток-шоу "Прямий ефір" Андрій Малахов опублікував в Instagram пост зі своєю постільною фотографією і хештегом #дзюбалучший.

"Ліжко в готелі - це не футбольне поле – написав телеведучий. - Тримайся!" Однак більшість коментарів під цим фото виявилося присвячено не Дзюбі, а... пахвам.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

На фото телеведучий підняв ліву руку, так що підписники змогли добре розгледіти, що діється в зоні, зазвичай прихованій одягом. І прийшли в жах від побаченого.

"Такі зарості! Терміново поголи!" ,- закликали фоловери.

"Волохаті пахви-це жахливо!» - висловилася особливо охайна дама.

"Дрюша! Під пахвою джунгі поголи",-по-дружньому порадив шанувальник Малахова.

Серед уривчастих коментарів на кшталт "Пахва – бомба!" і "Нічого собі у тебе волосня розрослася!" Зустрічаються і спроби звинуватити зазвичай одягненого з голочки Андрія Малахова в недоглянутості.

Андрій Малахов
Андрій Малахов

"Фу, а що у нього під пахвами твориться?! Зарості! Який сморід, напевно! Важко привести себе в порядок? Фу огиду до таких мужланам, які не дивляться за собою», – відчитала Малахова його гидлива передплатниця [орфографія автора збережена – прим. ред].