79-річна Світлана Світлична насилу може довго розмовляти. Зірка розповіла виданню "Собеседник" про свій стан після струсу мозку.

Зірка радянського кінохіта "Діамантова рука" недавно погодилася дати інтерв'ю тележурналістам. Однак Світлана Світлична жорстоко поплатилася за свою доброту і чуйність.

Розмістилися ми на лавочці, в квартиру я все-таки не впустила. Пишемо інтерв'ю, і тут мене пронизує моторошна біль. Мені на голову падає установка, на якій тримається софіт. Удар пройшов по дотичній. Основний удар припав на мою коліно. Бідні мої ноги, скільки їм по життю дісталося. Як же я орала! На все життя запам'ятала цей свій крик, ніколи такого болю не відчувала.

За словами Світлани Світличної, через кілька днів до неї заявився молодий чоловік Михайло, який вручив їй сирний торт, букет червоних троянд і конверт з 15 000 рублів.

В даний час знаменита актриса заліковує отриману травму, заради чого їй доводиться ходити на спеціальні процедури.

Голова після струсу приходить в норму, але ще сильно болить. Довго розмовляти теж поки важко. Мені виписали три види ліків. Від госпіталізації відмовилася, так як мого кота Філа нема на кого залишити. У поліклініці мене впізнають, хочуть зі мною фотографуватися. Мені приємно, що я доставляю людям радість. Лікарям величезне спасибі, вони з усією увагою до мене ставляться.

Нагадаємо, раніше Світлична поскаржилася, що внучка і невістка нібито не повертають півтора мільйона рублів. Актриса стверджує, що родички не віддають гроші вже близько двох років.

Я сказала Маші, що так не можна поводитися. Вона мені каже: "Бабусю, ми обов'язково все віддамо". Я зараз п'ю ліки, тому що серце з грудей вискакує. Вони ведуть себе жахливо.

Світлична зверталася за допомогою до сина Олексію, сподіваючись, що він вплине на дружину і дочку. Але чоловік вирішив усунутися від вирішення проблеми.