З дня смерті Валентини Легкоступової пройшло вже три місяці. Втім, її прах досі не відданий землі.

Невідомо також, де зараз знаходиться останній чоловік легендарної співачки – яхтсмен Юрій Фірсов. Після участі в шоу Малахова він поїхав з Росії.

Кажуть, що зараз Фірсов ховається від російського правосуддя в Туреччині. Про те, де зараз знаходиться чоловік артистки, нашим кореспондентам розповіла її близька подруга, клінічний психолог Олена Перелигіна.

донька Валентини Легкоступової
донька Валентини Легкоступової

Свого часу Олена була налаштована до Юрія негативно і навіть підозрювала його в причетності до смерті її подруги. Через нього Перелигіна посварилася і з Легкоступовою.

Співачці не сподобалося, що Олена, глянувши на фото Фірсова, порадила триматися від нього подалі.

- Так, ми перестали спілкуватися з Валею, так як я не прийняла Юру, - каже Перелигіна. - Але останнім часом Валюша мені стала постійно снитися. У снах вона розповідає про Юрія, каже, що я була не права по відношенню до нього. "Олена, йому потрібна твоя підтримка! Юрку важко!"- сказала вона мені. Я зрозуміла, таким чином Валя мене попросила про те, щоб я стала спілкуватися з Фірсовим. Я стала писати юрі. Він довгий час не відповідав. Але нещодавно вийшов на зв'язок.

- Ми довго розмовляли по телефону, після чого у мене кардинально змінилося ставлення до цієї людини, – продовжує Перелигіна. - Він буквально розчавлений трагедією, що трапилася. Юра так зворушливо і щиро розповідає мені про свої почуття до моєї подруги, ви навіть уявити собі не можете. "Вона не йде від мене ні вдень, ні вночі, - каже Юра. - Так, як я її люблю, її ніхто не любив!»

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Фірсов розповів, що Валя йому теж постійно сниться. У його голосі я почула сльози і страждання. Рідні співачки запевняють, що Фірсов поїхав з країни не випадково. Мовляв, він боїться правосуддя: переживає, що може опинитися за гратами.

- Та нікуди він не ховається – - зітхає Олена. - Він знаходиться на регаті в Туреччині: це його робота. Там він може хоч якось відволіктися від постійних важких думок про Вале. Юра каже, що більше не хоче брати участь у галас, піднятому навколо смерті коханої, і не бажає, на відміну від багатьох друзів і родичів, піаритися на цьому.

Мені Валюша скаржилася, що у неї дуже напружені стосунки з дітьми, – продовжує Олена. - Вони, як і я, не приймали Юру. Мені складно тепер уявити, як Валя розривалася між ними і своєю новою любов'ю. Те, що мені розповів Юра, ні в які рамки не вкладається. Він каже, що Валя змушена була оплачувати синові "дурь" і повій. Бідна! Такого навіть мені вона не розповідала, хоча ми завжди були близькі.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Перелигіна закликає дітей співачки знайти контакт з її останнім чоловіком. А після виконати останню волю зірки-розвіяти її прах на Тенеріфе.

- Юра хоче виконати останню волю Валюші – - пояснює Перелигіна. - Але діти не дають цього зробити. Вони зайняли дивну позицію. Невже не можна вирішити питання з прахом? Треба виконати останню волю мами якомога швидше. На мій погляд, через це вона досі не може знайти місця на тому світі. До речі, я просила Юру сходити в храм і поставити свічки за Валюшу, замовити сорокоуст за упокій, щоб полегшити її долю. Юра сказав, що в тому місці, де він знаходиться в Туреччині, немає православних храмів. Він попросив мене сходити ще раз і зробити все від його імені. У свято Казанської ікони Божої Матері я обійшла три храми і помолилася, поставила свічки, написала сорокоуст і від імені Юри. Я сподіваюся, Валечке після цього буде легше. Думаю, скоро Юра приїде в Москву.