Російські ЗМІ дізналися останні новини про "прекрасну няню" Анастасію Заворотнюк, яка відважно бореться з раком.

Пухлина головного мозку виявили у Анастасії рік тому, незабаром після того як вона втретє стала мамою.

Відтоді життя Заворотнюк та її родини розділилося на до і після.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Втім, як стало відомо, останнім часом стан Анастасії покращився. Про те, що Настя поступово повертається до звичного життя, заговорили буквально днями.

Друзі актриси повідомили: лікування, яке було призначено Заворотнюк, принесло позитивний результат. Зараз актриса живе в заміському будинку в елітному підмосковному селищі Крекшино і вже навіть може вийти у двір на прогулянку.

Правда, робить це актриса в супроводі помічників: близькі бояться, що зірку можуть сфотографувати папараці. А вона поки не в тому стані, щоб позувати на камеру...

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

- У світському суспільстві вже давно говорять про те, що Анастасія пішла на поправку, – каже співачка Анна Калашникова. - Вона може розмовляти, гуляти. Звичайно, Настя дещо змінилася зовні. Але, слава Богу, вона жива.

Калашникова впевнена: Анастасії стало краще не тільки завдяки медикам. На думку зірки, не останню роль в одужанні актриси зіграли її шанувальники.

- За Настю всі молилися – - продовжує Калашникова. - Якщо ви пам'ятаєте, близькі навіть влаштовували колективну молитву. Це дуже правильно: позитивна енергія творить чудеса. Скільки разів ми чули подібні історії. Настя-дуже добра, світла і позитивна людина. Мені завжди подобалося з нею спілкуватися: від неї виходить світло. Я знаю, що багато шанувальників регулярно ходили в храми, замовляли їй Сорокоусти за здоров'я. Я теж так роблю регулярно. З Божою допомогою Настя пішла на поправку.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Зараз поруч із Заворотнюк її мама, чоловік-фігурист Петро Чернишов і діти.

- Говорити про повне одужання Насті, звичайно, передчасно – - вважає Ганна. - Але те, що в її стані намітилася позитивна динаміка, вже чудово. Ми всі сподіваємося, що Настя зможе перемогти хворобу. Тому що вона потрібна всім: і близьким, і колегам, і шанувальникам. Наскільки мені відомо, сама Настя налаштована оптимістично. Після хвороби вона змінилася: стала радіти кожному дню! І це правильно.

За словами друзів, Настя вже будує плани по поверненню на сцену. Актриса мріє знову почати зніматися в кіно і на телебаченні. Але спочатку їй доведеться пройти стадію реабілітації.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

- Близькі захищають Настю від зовнішнього світу і правильно чинять, – продовжує Калашникова. - Ніякі хвилювання і стреси їй зараз ні до чого. Настя продовжує перебувати під наглядом лікарів. Вони, наскільки мені відомо, в своїх прогнозах обережні, але динаміка її стану їх теж радують. Я знаю, що багато хто хоче провідати Настю. Але поки це неможливо. По-перше, Настя ще виглядає не так, як раніше. І через це їй не хочеться приймати відвідувачів. А, по-друге, зараз пандемія, тому краще не піддавати зайвий раз організм небезпеки.