Екстрасенс Таїс Фіолетова вважає, що нинішній супутник дівчини – її доленосний чоловік. Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко - завидна наречена.

Довгий час 19-річна дівчина приховувала своє особисте життя, але нещодавно з'ясувалося: у Соні з'явився новий хлопець. Екстрасенс Таїс фіолетова впевнена: нинішній супутник внучки Ротару – доленосний чоловік.

Внучка Софії Ротару - Софія Євдокименко
Внучка Софії Ротару - Софія Євдокименко

Соня Євдокименко вже довгий час живе в Нью-Йорку. Незважаючи на зоряне спорідненість, на шиї у знаменитої бабусі Соня сидіти не звикла. З 14 років вона активно працює в модельному бізнесі. За це, до речі, вона отримує непогані гроші: гонорари на Заході навіть у початківців моделей обчислюються десятками тисяч доларів.

Не забуває внучка Ротару і про своє особисте життя. Не так давно дівчина зустрічалася з бізнесменом з Франції Марко Дюменілом, якого навіть познайомила зі знаменитою бабусею. Втім, незабаром відносини дали тріщину. Євдокименко недовго сумувала на самоті. Днями стало відомо: Соня закрутила новий роман. Її коханим виявився IT-підприємець, віце-президент з маркетингу компанії Readdle, що потрапив в американський рейтинг Forbes «ТОП-30 підприємців Європи в сфері технологій», Денис Жданов.

Соня Євдокименко, внучка Софії Ротару
Соня Євдокименко, внучка Софії Ротару

На відео, що з'явилося в інтернеті, видно, як чоловік ніжно обіймає Сонечку за плече, а після цілує в голову. Відомий екстрасенс Таїс фіолетова впевнена: Денис для Соні – найбільш підходяща партія.

- Денис-чоловік позитивний, - запевняє Таїс фіолетова. - Я переглянула його за всіма параметрами. І можу сказати, що у нього дійсно до Соні найщиріші почуття. Йому не потрібна Зоряна прізвище, а потрібно щастя з коханою дівчиною.

Внучка Ротару вже давно мріє про сім'ю. Перед її очима-приклад знаменитої бабусі. Зі своїм єдиним чоловіком Анатолієм Євдокименком артистка прожила майже сорок років. А після його смерті дала обітницю зберігати йому вірність до самих останніх днів.

- Зараз Соня Євдокименко робить акцент на створення сім'ї і правильно робить, - каже Таїс. - Вона мріє про весілля, так як розуміє, що основне призначення жінки – бути дружиною і матір'ю. У Соні хороше виховання. У неї з дитинства заклали: робота буде завжди, але головне – це щаслива сім'я. Соня, ДО РЕЧІ, прекрасна дівчина, без пафосу і зоряної хвороби.

Внучка Софії Ротару - Софія Євдокименко
Внучка Софії Ротару - Софія Євдокименко

За відомостями російських ЗМІ, Соня і Денис вже всерйоз замислюються про весілля, яке має відбутися наступного року. Фіолетова внучку Ротару підтримує: із заміжжям їй зволікати не можна.

- Денис є її доленосним чоловіком – - продовжує Таїс. - Їй потрібно зробити все, щоб перевести Їхні стосунки в інше, більш серйозне русло. А про кар'єру Соня може не турбуватися.

ДО речі, зоряна бабуся нинішнього супутника внучки схвалює.

- У Софії Михайлівни дуже добре розвинена інтуїція, - продовжує Таїс. - Вона бачить, що хлопець у Соні хороший, з ним вона буде як за кам'яною стіною все життя.