Дмитро Шаракоіс, більше відомий як ботан і заучка Боря Левін з серіалу Інтерни, схоже, зовсім втратив надію розвивати свою кар'єру в кіно, і подався на заробітки.

Дмитро Шаракоіс прославився роллю в серіалі Інтерни, однак грав там Левіна тільки до третього сезону. Потім Діма вирішив піти, аргументуючи його тим, що не хоче стати заручником однієї ролі. Після відходу на нього не обрушилися пропозиції про вигідне співробітництво, і зараз випускник ГІТІСу працює в Лондоні звичайним офіційному.

В 2019 Дмитро Шаракоіс поїхав на заробітки, і працював на будівництві

Своєю малої престижної роботи екс-інтерн не соромиться, адже стверджує - це частина його нового життя, і фанатам важливо бачити її справжньою. Хоча на цьому крапка в його акторській діяльності не поставлена. Він нерідко приїжджає в Росію, щоб взяти участь у кастингах і зйомках. Однак поки ніякої серйозної ролі йому не випало.

6 років тому на телеекрани вийшов перезняті ремейк "Кавказької полонянки", де Шаракоіс зіграв одну з центральних ролей. Однак картина замість успіху отримала тільки Хейт і розгромні коментарі. Критики відзначили - Дмитро своєю грою зіпсував пам'ять про актора.

Дмитро грав в серіалі до третього сезону, а після несподівано пішов з проекту. Пізніше він розповідав, що боявся стати заручником одного амплуа. Правда, і інших ролей йому пропонувати не поспішали.

У 2014 році він знявся в ролі Шурика в рімейку «Кавказької полонянки», і це був повний провал. Картина отримала розгромні відгуки від критиків і глядачів. Найбільше негативу було направлено на адресу Дмитра. Шанувальники були впевнені, що своєю грою артист зіпсував пам'ять про культової радянської картині. Сам же Шаракоіс до останнього відстоював свою позицію і заявляв, що ремейк не так вже й поганий.

Пізніше Дмитро несподівано пропав з радарів. Весь цей час артист переважно грав в театрі, рідко світився в серіалах, правда, жодна його робота так і не отримала широкого схвалення. Шанувальники припускають, що саме через професійного застою Шаракоіс вирішив переїхати до Лондона. Сам же актор стверджує, що зміна місця проживання стала для нього можливістю розширити творчі горизонти.