Колишній стиліст Алли Пугачової Джордж Ровалс впевнений: Примадонна не зможе допомогти чоловікові вибрати одяг за статусом.

Максим Галкін днями порадував своїх шанувальників оголеним знімком. У соцмережах гуморист розмістив інтимний знімок, на якому він негліже.

Читайте нас у Google News!

Максим Галкін
Максим Галкін

Втім, не всіх фанатів голий Галкін порадував. Деякі навіть присоромили гумориста за те, що він не ходить в спортивний зал, а замість цього голить груди!

Я не згоден з критикою оголеного Макса. Він точна копія молодого Нємцова. Який є, такий є. Ви думаєте, він повинен бути схожим на Шварценеггера? Навіщо? Максим і так красивий. І правильно робить, що голить груди. Хіба гетеросексуали повинні бути волохатими? Всі повинні доглядати за собою і голити і груди, і пахви, і інші частини тіла заступився за гумориста колишній стиліст Алли Пугачової Джордж Ровалс

В оголеному вигляді Галкін подобається Ровалсу більше, ніж одягнений. Образ одягненого гумориста екс-стиліста Пугачової не надихає.

Алла Пугачова та Максим Галкін з дітьми
Алла Пугачова та Максим Галкін з дітьми

У Максима абсолютно немає стилю: виглядає, як звичайний петеушник! При його грошах можна стати законодавцем краси і моди. Але він, мабуть, як і інші зірки, шкодує на ці цілі гроші. Саме тому виглядає, як всі дурні з тіктока говорить Ровалс

Галкін сексуальний чоловік, - продовжує Джордж. - Від нього віє сексом. Але в зв'язку з тим, що він виглядає, як хлопчик-петеушнік, весь секс йде. Максим вийде на вулицю - його ніхто не впізнає. Це неправильно: артист повинен виділятися, бути помітним. Люди, дивлячись на нього, повинні говорити: «Хочу виглядати, як Галкін». Але щодо Максима таких розмов ніхто не веде.

Алла Борисівна виправити ситуацію не може. А все тому, що вона теж слабо розбирається в моді і останніх тенденціях.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

- Алла-професіонал своєї справи – - каже Джордж. - Вона прекрасна співачка, геніальний режисер. Але не стиліст! Вона сама завжди одягалася так собі. Ви думаєте, їй балахони йшли? Звичайно, ні. Тому вона не лізе і до Галкіна. Вона в цьому плані безсила: нічого не може зробити. Всі зірки такі! Але будують з себе небожителів. Вони жадібні, не готові платити гроші. Думають, що перукарі повинні за ними валізи тягати! Коли я вперше прийшов до Пугачової, відразу їй сказав: «я за вами валізи носити не збираюся!"Алла була збентежена. А потім заявила: "Я все зрозуміла, хто ти. Ти-приколіст!»

Ровалс радить Галкіну звернутися за допомогою до професіонала. Тільки за допомогою хорошого стиліста він зможе виглядати як справжній мачо.

- Я б порадив Максу віддавати перевагу класиці, - продовжує Ровалс. - При такій дружині-Примадонні-він повинен відповідати її образу. Вони ж зараз виглядають по-різному. Саме тому люди їм не вірять. Галкін повинен трохи подорослішати. Нехай бере приклад з друга Алли Борисівни-поета Іллі Рєзніка. Подивіться на нього: він вічно красивий! Дивлячись на Ілюшу, навіть не скажеш, скільки йому років. А все тому, що він вміє одягатися і себе підносити, у нього є свій стиль. Так само, як і у Сосо Павліашвілі. Галкіну потрібно брати з них приклад. Я б на його місці вибирав екстравагантні піджаки. Пастельного, білого кольору. Він повинен бути принцом поруч з Примадонною.