Українська співачка Аліна Гросу порадувала своїх фанатів кліпом, про який вона вирішила нагадати на своїй сторінці в соціальній мережі.

Відповідне відео Аліна Гросу опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

У своєму новому кліпі артистка лежить в одному ліжку з чоловіком і співає двома мовами – французькою та російською. Такий репертуар для української артистки є незвично новим.

Також відомо, що вона вийшла заміж в 2019 році і зіграла весілля в Італії. Шлюб не тривав довго, і вони розлучилися в цьому ж році.

Пісню, яка називається "Голий король", Аліна Гросу присвятила своєму колишньому чоловікові, в кліпі показані викриття чоловічих зрад. У даній пісні артистка співає про те, як вона розчарувалася в близькій людині.

На прикладі цього кліпу співачка хоче показати, як дівчата іноді закохуються в порожню "картинку". Вона присвячує цей кліп жінкам, які одного разу пережили зраду і почали життя з нового аркуша.

Скріншот зі сторінки Аліни Гросу в Instagram
Скріншот зі сторінки Аліни Гросу в Instagram

За сюжетом даного кліпу Аліна стикається зі зрадою коханого, в результаті чого той з людини перетворюється в козла.

"Я б сказала, що тут багато що пояснюється про моє життя зараз, дуже хотілося б, щоб це бачили. Нехай у вашому житті не трапляється такої історії, як в моєму кліпі", - говорить сама Аліна Гросу про кліп.

Сам кліп на пісню "Голий король" у виконанні української співачки Аліни Гросу є драмою та історією з її нещодавнього подружнього життя.

Нагадаємо, що Аліна Гросу розповіла публіці про те, що вона буде зніматися в черговому серіалі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Аліна Гросу дала інтерв'ю і розповіла, як її колишній чоловік сам зізнався у своїх зрадах і навіть назвав свою коханку.

Також портал "Українці" писав, що Аліна Гросу розповіла, як її пограбували прямо на вулиці у В'єтнамі.